Garfield Defense 2 – pomóż mu ocalić świat!

Chyba każdy, nieważne czy dorosły, czy dziecko słyszał o żarłocznym kocie Garfieldzie. Wszyscy wiedzą, że jest to rudy kot w czarne paski, uwielbia denerwować psa Odiego, ale nade wszystko kocha jeść. To dzięki niemu są zawsze same kłopoty. Jego miłośnicy orientują się na pewno również, że na samym początku nasz milusiński pojawił się w komiksach, później w filmach, grach, aż doczekał się swojej odsłony na smartfona i to nie pierwszej.

 

Tym razem Garfield powraca w multiplayer! Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z żywnością. Należy bowiem zabijać jedzenie oraz poszczególne potwory. Możemy jeździć po świecie i po kolei zmierzyć się z przeciwnościami losu. Na każdym kontynencie bowiem mamy możliwość przejścia kilkunastu planszy. Wcielić możemy się również w różne postacie z kreskówki m.in. Garfielda, Nermala oraz Odiego. Potrzebne są nam również legiony, w które wcielą się kaczka Wade, owca Ilanolina wieprz Orson i wiele innych. Jednak walka ze złem to nie wszystko. Bowiem można również urządzić sobie bitwę na jedzenie między głównymi bohaterami. W obu tych odsłonach zarówno nad głowami przeciwników jak i nad głowami naszych ulubieńców, będzie można zobaczyć licznik życia.

Gra w obsłudze jest niesamowicie prosta. Grafika zadowoli z pewnością każdego miłośnika komiksowych bohaterów. Dostępnych jest aż 60 różnych poziomów w różnych państwach, a nawet we warsztacie Świętego Mikołaja. Dzięki zdobywaniu punktów można odblokowywać coraz to nowe bronie. Również możliwa jest zmiana waszych armii oraz poprawa obrony przeciwko obcym.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button