APO Snow – zjazd na nartach to pestka!

Skoki narciarskie są sportem zimowym i oczywiście miłośników snowboardu oraz nart nie brakuje. Wystarczy tylko dużo śniegu i odpowiednia pogoda. Jednak gdy białego puchu niestety nie ma lub po prostu mamy zbyt mało czasu, aby wybrać się w góry, to trzeba szukać innych sposobów. Takimi sposobami są oczywiście gry. Jak wiadomo na komputery PC powstało już takich gier naprawdę wiele. Zatem przyszedł czas na Smartfony.

 

Gra APO Snow jest wprost idealna dla osób lubiących śnieg oraz sport. Wcielamy się tutaj w medalistę Winter X lub Gamesa Sammy’ego Carlsona. Dostępne są również postaci kobiet: Slope Style Dew Cup Winter oraz Spencer O’Brien. Każda z postaci posiada oczywiście specjalną odzież oraz sprzęt. Dostępnych mamy 16 poziomów. Możemy brać udział w skokach z wyskoczni, jeździć na torach, rampach oraz pagórkach. Gra jest niezwykle prosta w obsłudze, wystarczy bowiem przycisnąć odpowiednie miejsce na ekranie dotykowym. Teren, do jakiego mamy dostęp jest w 3D, dzięki czemu gra wydaje się naprawdę realistyczna.

 

 

Do wyboru mamy 9 różnych desek snowboardowych oraz 7 projektów nart. Dodatkowo w grze możemy użyć jednego z 22 narciarskich oraz snowboardowych trików. Przy każdym poziomie mamy wyznaczane po 5 celów, które trzeba osiągnąć, a także medale, statystyki oraz wyniki. Swoimi wynikami możemy również chwalić się znajomym na facebooku, jak również opcje gry, pozwalają nam na zagranie z nimi przez siec. Jeśli chodzi o grafikę to daje ona naprawdę poczucie komfortu, a i muzyka nie jest gorsza. Ponieważ doskonale komponuje się z grą.
Gra za 6,22zł w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button