Lep’s World 2 – kolejna odsłona!

Lep’s World 2 to mobilny klon niezwykłego klasyka jakim jest Super Mario Bros. No oczywiście nie ma wątpliwości, że ktoś tego nie kojarzy. Mamy szansę przypomnieć sobie jak to było w dzieciństwie.

Jest to już druga odsłona tej gry produkcji nerByte. Mamy tutaj wiele ulepszeń:  jest wiele więcej poziomów, została wzmocniona rola fizyki, posiada więcej przedmiotów, wrogów. Na pewno bardzo wielką zaletą jest to, że efekty dźwiękowe zostały polepszone.

Są dokładnie 64 poziomy, czyli dwa razy więcej niż w poprzednim wydaniu. Każdy jest inaczej zaprojektowany co oznacza, że będziemy musieli bardzo uważać i opracowywać różne techniki. Są umieszczone w 8 światach.
Mamy dokładnie 13 wymagających wrogów. Czy to pechowa 13? No miejmy nadzieję, że nie.

Myślę, że fabułę każdy już zna ale na przypomnienie : głównym bohaterem Lep’s World 2 jest krasnoludek, który zbiera monety umieszczone w garnuszkach i szyszki, którymi może wyeliminować przeciwnika z gry.

Aby ukończyć poziom należy przejść plansze bez większych szkód. Należy omijać lub pozbywać się tych małych szkodników. Możemy to zrobić za pomocą szyszek, które zbieramy, lub skacząc na nie. Ale uważajcie! Nieraz są naprawdę szybkie.

Grało się genialnie, lecz na początku można mieć problemy z opanowaniem sterowania. Nie jest to trudne, ale aby dojść do wprawy, trzeba chwilę pograć.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button