Stupid Zombies 2 – kolejna gra o zombie.

Jedno jest pewne. Ostatnio jednym z najpopularniejszych motywów w grach komputerowych oraz tych na telefony komórkowe jest Zombie. Wielu twierdzi, ze tych nigdy zbyt wiele. Co takiego jest w grach o zombie, że tyle osób za nimi przepada i przeżywają jakby boom? Nie mamy pojęcia, lecz skoro tak jest, to z faktami dyskutować nie będziemy.

Dzisiejsza gra, którą jest Stupid Zombies 2 to gra logiczna. Naszym zadaniem jest zniszczyć znajdujące się na każdym poziomie zombie. Niestety nasza amunicja jest z góry ograniczona i musimy zmieścić się w tym limicie. Jeśli nam się to nie uda, to należy powtórzyć poziom. Niestety momentami jest to strasznie trudne. Wystrzelony pocisk odbija się od obiektów w świecie gry, co umożliwia nam na zabicie kilku przeciwników jednocześnie.

Wszystkich poziomów w grze jest aż 300. Wszystkie one są podzielone na epizody. Aby dostać się do kolejnego z nich musimy uzyskać odpowiednią ilość gwiazdek za przechodzone poziomy. Na każdej planszy zdobyć możemy 3 gwiazdki.

Gra działa raczej w porządku na urządzeniach Android. Niestety mieliśmy problem na dwóch urządzeniach, gdzie czasem trzeba było uruchamiać grę ponownie, bo plansze nie były wyświetlane poprawnie, co uniemożliwiało rozgrywkę.

Stupid Zombies 2 wyglądają całkiem dobrze. Grafika utrzymana jest w komiksowej stylistyce. Nie jest zbyt kolorowa, ale to dobrze, bo takie było pewnie założenie. W końcu to gra o zombie!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button