Naargh!! – sprawdź swój refleks

Jeżeli należycie do osób, które nie lubią spędzać czasu nad grami ze skomplikowanymi zasadami, mamy dla Was całkiem interesującą propozycję. To zręcznościówka Naargh, której autorom z pewnością nie udała się tylko z nazwy.

W Naargh nie mamy głównych bohaterów. Nie musimy dotrzeć do konkretnego miejsca, uratować jakąś wirtualną postać czy zbierać różnego rodzaju fantów. Jedyne, co przychodzi nam robić, to sprawdzać swój refleks. W jaki sposób? Na planszy pojawia się kilka typów głów. Musimy dotykać je w taki sposób, by żadna nie eksplodowała, czyli aby nie skończył się jej czas.

Mimo że nie znajdziemy w Naargh wielu plansz, rozbudowanego systemu osiągnięć czy trójwymiarowej grafiki, przyznać trzeba, iż ciężko jest oderwać się od gry. Rozgrywka wciąga do tego stopnia, że ciężko sobie wyobrazić dzień bez bicia rekordów. I – rzecz jasna – rywalizowania ze znajomymi.

Jeżeli chodzi o wspomnianą rywalizację, warto wspomnieć, iż w opisywanej grze znajduje się globalny ranking, w którym możemy porównywać swoje wyniki z najlepszymi graczami z całego świata. Ciężko znaleźć się w światowym TOP 100. Na szczęście, przygotowano również indywidualne rankingi dla każdego.

Na koniec nieco o wyglądzie gry. Od produkcji takich, jak Naargh nie wymagam wiele, jednak przyznać muszę, że tym razem byłem pozytywnie zaskoczony wizualną stroną apki.

Naargh do pobrania za darmo w Marketplace

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button