Aah! Free that Turkey! – ratuj indyki

Wyobraźcie się, że zbliża się Święto Dziękczynienia. Co jest głównym daniem na stołach? Oczywiście indyk – świetnie doprawiony… i martwy. Na szczęście znaleźliśmy się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu. Nasze zadanie w Aah! Free that Turkey! polega na pomaganiu indykom w ucieczce z zagrody, w której rzeźnik dokonuje okropnych czynów.

Akcja każdego etapu toczy się w innym miejscu na świecie. Ratujemy wszystkie indyki, jakie będziemy w stanie. Przy każdej zagrodzie znajduje się droga – zdarza się, że jest mało widoczna. Naszym zadaniem jest przeciąganie biegających w zasadzce indyków na wspomnianą drogę. Kiedy to zrobimy, zwierzaki dziękują nam uprzejmie i zwiewają ile sił w nogach. Gramy na punkty – każdy drobiowy stwór daje nam premię. Zdarza się, że po wybiegu pędzi różowy indyk – rarytas. Nie jest to wspaniały okaz tylko dla rzeźnika – graczom daje wielki bonus. Problem polega na tym,  że skubańca bardzo ciężko złapać.

Jeżeli nie zareagujemy w odpowiedniej chwili i indyk spotka się z rzeźnikiem, pozostanie po nim tylko plama. Pod względem graficznym produkcja nie zachwyca, jednak biorąc pod uwagę jej fabułę…raczej grafiki 3d sobie nie wyobrażam. Można się pobawić przez kilka minut i odłożyć apkę do odpowiedniego folderu z rzadko używanymi aplikacjami…

Pobierz Aah! Free that Turkey! za darmo w AppStore.

Ocena appbslog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button