Multiscreen – Androidowa wielozadaniowość

Chcielibyście w tym samym czasie na swoim urządzeniu z Androidem oglądać film, przeglądać internet, a do tego jeszcze mieć pod ręką wirtualny notatnik? Żaden problem. Wystarczy, że pobierzecie z Google Play aplikację o nazwie Multiscreen.

Multiscreen przedstawiany jest w sklepie dla Androidowców jako program, dzięki któremu nie musimy przerywać oglądania filmu, gdy chcemy odpisać na e-maila czy sprawdzić najnowsze wiadomości. Musicie przyznać, że brzmi to całkiem ciekawie. Jak jednak wygląda to w praktyce? Niestety, nie jest już z tym tak dobrze. Projekt jest jednak całkiem świeży, tak więc warto dać mu jeszcze szansę i zainteresować nim większe grono osób.

W chwili obecnej produkt mobilny od NQR Productions oferuje trzy aplikacje: przeglądarkę internetową, odtwarzacz video oraz notatnik. Każdą z nich możemy umieścić na ekranie, ustawiając jej odpowiedni rozmiar. Oczywiście, nie jesteśmy w żaden sposób przymuszani do tego, by korzystać z każdego z oferowanych narzędzi. Możemy więc, na przykład, jedynie przeglądać internet i oglądać film bądź robić notatki i zachwycać się nową produkcją hollywoodzką. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

Tak, jak wspomnieliśmy, Multiscreen, mimo że na papierze wygląda całkiem ciekawie, nie spisuje się w praktyce najlepiej. Oferowana przez autorów programu przeglądarka posiada bardzo małą ilość funkcji, a odtwarzacz video nie radzi sobie najlepiej z wszystkimi formatami plików.  Jeżeli więc ktoś należy do bardziej wymagających użytkowników, w programie z tego wpisu nic dla siebie raczej nie znajdzie.

Z racji tego, że premiera aplikacji NQR Productions miała miejsce na początku listopada, jest wielce prawdopodobne, że będzie w najbliższym czasie często aktualizowana. Wkrótce podobno mają zostać dodane do niej nowe funkcje, między innymi: odtwarzacz muzyczny, aparat oraz aplikacja do gier mobilnych. Warto zatem przyglądać się temu programowi, jeśli nawet obecnie nie jesteśmy zdecydowani na jego pobranie.

Tych bardziej zdecydowanych odsyłamy do Google Play, skąd Multiscreen ściągnąć można za nieco ponad 5 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button