Draw and Show, czyli rysuj i pokaż, jak to zrobiłeś

Rysujesz na tyle ładnie, że Twoi znajomi chcą się od Ciebie uczyć, jak na papierze przedstawiać przeróżne rzeczy? Od teraz nie musisz już każdemu ze swoich znajomych tłumaczyć, jak ma zabrać się za konkretną pracę plastyczną. Wystarczy bowiem, że stworzysz w prosty i wygodny sposób krótką instrukcję za pomocą programu Draw and Show.

Aplikacji do rysowania jest w AppStore całe mnóstwo. Mimo że na pierwszy rzut oka nieco się one od siebie różnią, tak naprawdę oferują to samo, tyle że przedstawione jest to w innej szacie graficznej. I choć wydaje się, że wśród programów artystycznych ciężko jest znaleźć obecnie coś oryginalnego, od czasu do czasu cały czas można napotkać na ciekawą aplikację taką, jak, na przykład, Draw and Show.

Wspomniany przez nas program jest tylko z pozoru kolejnym narzędziem służącym do rysowania na ekranie urządzenia mobilnego. Oferuje on wirtualne przedmioty niezbędne do tworzenia artystycznego dzieła, lecz tak naprawdę nie to jest w nim najważniejsze. Ważne jest natomiast to, że umożliwia on rejestrowanie całego procesu rysowania. Dzięki temu możemy, na przykład, tworzyć autorskie instrukcje dotyczące tego, jak rysować jakieś zwierzę, ludzi czy przedmioty.

Do dyspozycji użytkownika oddano w Draw and Show jedynie kolorowe kredki. W programie istnieje możliwość zmiany koloru narzędzia do rysowania oraz jego grubości. Jak widać, funkcji wiele nie ma. Jeżeli zatem zajmujecie się rysunkiem na co dzień, z całą pewnością możliwości oferowane przez opisywany tutaj program nazwiecie amatorszczyzną.

Tworzenie materiału video za pomocą aplikacji Antona Gregorna jest bardzo proste. Wystarczy, że w dowolnym momencie naciśniemy znajdujący się na górze ekranu przycisk, a program automatycznie rozpocznie nagrywanie tego, co aktualnie przygotowujemy. Niestety, nie ma możliwości podkładania głosu.

Draw and Show pobrać można z AppStore za 1,79€. Czy warto? Jeżeli czujecie w sobie duszę artysty-nauczyciela, to zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button