Mr Ninja – sympatyczna gierka z nieskomplikowanymi zasadami

Nie „olaliście” szkoły i nie zostaliście ninja? Żaden problem. Jeżeli tylko posiadacie urządzenie z iOS-em możecie poczuć się jak prawdziwi tajemniczy wojownicy. Wystarczy tylko, że pobierzecie z AppStore grę platformową o oryginalnej nazwie…Mr Ninja.

Autorzy gry Mr Ninja nie uraczyli nas jakąkolwiek fabułą. Nie wiemy więc do końca, dlaczego pewien wojownik postanowił skakać po czarnych kręcących się kulach i siekać napotkanych przez siebie kosmitów. Nie za bardzo jesteśmy w stanie także odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w świecie ninja niebo jest pomarańczowe. Mimo to jednak możemy Wam już teraz powiedzieć, że opisywaną produkcją naprawdę warto się zainteresować, gdyż potrafi ona wciągnąć na bardzo, bardzo długo.

Tak, jak pokrótce wspomnieliśmy, w Mr Ninja wcielamy się w postać wojownika, a naszym zadaniem jest skakanie po kręcących się, kulistych platformach i zabijanie za pomocą katany latających po niebie stworków. Rozgrywka nie należy do najbardziej skomplikowanych, czego w tym akurat przypadku nie uznalibyśmy za wadę. W końcu gry pozbawione zagmatwanych reguł także muszą istnieć i tak naprawdę to właśnie one najczęściej pomagają nam zabić nudę.

Za każdego pokonanego potwora otrzymujemy w grze odpowiednią ilość punktów. Jeżeli uda nam się „sieknąć” wszystkich przeciwników znajdujących się w jednym rządku, możemy liczyć na dodatkową premię. I tak to wszystko wygląda aż do momentu, w którym nie skusimy. Cała zabawa polega więc na skakaniu i pobijaniu własnych rekordów, co tylko na pierwszy rzut oka wygląda bardzo łatwo.

Sterowanie w Mr Ninja jest takie samo, jak reguły gry, czyli po prostu nieskomplikowane. Nie mamy w opisywanej produkcji wirtualnej konsolki czy też nie kierujemy głównym bohaterem za pomocą akcelerometru. Jedyne, co tak naprawdę musimy robić, to dotykać ekranu wtedy, gdy chcemy oddać skok.

Oprawa audiowizualna gry potrafi urzec. Pomarańczowy świat zbudowany z kręcących się kul wygląda bardzo ładnie, a dźwięki umilające rozgrywkę, choć niezbyt wyszukane, świetnie spełniają swoją rolę.

Mr Ninja pobrać można z AppStore. Gra kosztuje 0,89€. Czy warto ją zainstalować na swoim urządzeniu? Według nas, zdecydowanie tak!

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button