GTA Radio – posłuchaj na smartfonie rozgłośni radiowych z kultowej gry

Na początku grudnia w AppStore i Google Play pojawić ma się mobilna wersja gry GTA: Vice City. Dla tych, co nie mogą już doczekać się wspomnianej premiery, postanowiliśmy przygotować wpis o ciekawej aplikacji GTA Radio, która pozwala słuchać na smartfonie rozgłośni radiowych znanych z serii gier od Rockstar Games.

Twórcy popularnego GTA, tworząc rozgłośnie radiowe na potrzeby swoich gier, nie spodziewali się z całą pewnością tego, iż muzyka puszczana z głośników wirtualnych samochodów na tyle przypadnie do gustu fanom serii, że będą oni chcieli słuchać jej nie tylko podczas spędzania czasu przy komputerze czy konsoli. Tymczasem, już od dłuższego czasu w sieci można znaleźć wiele programów pozwalających na słuchanie radia z GTA przez internet. Dotychczas narzędzia tego typu dostępne były tylko dla właścicieli PC-tów. Ostatnio jednak podobna aplikacja powstała z myślą o użytkownikach smartfonów.

GTA Radio to całkiem prosty projekt. Z jego pomocą możemy posłuchać muzyki z kilku części Grand Theft Auto. Do wyboru mamy, między innymi, rozgłośnie z GTA III, Vice City, San Andreas oraz GTA IV.

Menu opisywanej aplikacji wygląda bardzo przejrzyście i schludnie. Składa się ono z kilku przycisków w kształcie koła, na których znajdują się okładki poszczególnych części GTA. Wybranie jednej z nich daje nam okazję do wybrania radia. Tutaj także mamy cały wachlarz możliwości. Dostępne są bowiem prawie muzyczne stacje, z jakimi mieliśmy do czynienia w grach od Rockstar Games. „Prawie” wkrótce może jednak zniknąć, gdyż Keshav Verma zapowiada zaktualizowanie oferty o dodatkowe rozgłośnie.

Zaletą programu z tego wpisu jest bez wątpienia fakt, iż potrafi działać w tle, a więc słuchając muzyki, możemy przeglądać zawartość sieci, grać w jakąś zręcznościówkę czy robić co nam się tylko żywnie podoba. Niestety, GTA Radio nie działa w trybie offline, co niektórym z Was prawdopodobnie nie za bardzo się spodoba.

Aplikację dla fanów gangsterskich produkcji Rockstar Games pobrać można z Google Play całkowicie za darmo.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button