Castle of Illusion – nowa Disney’owska gra z Myszką Miki

Disney opublikował kilka dni temu w AppStore swoją najnowszą grę – Castle of Illusion. Jak apka, w której śledzimy przygody Myszki Miki prezentuje się na mobilnych urządzeniach dowiecie się w tym wpisie!

Castle of Illusion była do niedawna produkcją, w którą grać mogli jedynie posiadacze komputerów osobistych i tradycyjnych konsol. Teraz okazję do tego mają także iOS-owcy. Niestety, gra do tanich nie należy, gdyż trzeba zapłacić za nią prawie 10 dolarów. Prezentuje się jednak niezwykle dobrze i zapewnia rozrywkę na naprawdę wiele godzin – a to warte jest ogromnych pieniędzy.

W opisywanej grze wcielamy się w postać popularnej Myszki Miki, która dociera do tajemniczego zamku pełnego różnego rodzaju magicznych „fantów”. Naszym zadaniem jest pomóc Disney’owskiej postaci pokonywać wszelakie przeszkody, rozprawiać się z przeciwnikami i – rzecz jasna – zbierać porozrzucane po planszy bonusy w postaci, na przykład, diamentów.

Do przejścia jest w Castle of Illusion ogromna liczba leveli. Mimo że gra wydaje się być skierowana dla dzieci – wierzcie mi, nawet dorośli będą mieli problemy z jej przejściem. Trzeba przyznać, że twórcy apki naprawdę się postarali, gdyż poziom trudności jest dość wysoki.

Jeśli chodzi o audiowizualne aspekty gry, cóż, jak przystało na produkcję Disneya, wszystko jest takie, jak być powinno. Plansze wyglądają bajkowo, a dźwięki towarzyszące rozgrywce są miłe dla ucha.

Castle of Illusion do pobrania za $9,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 9/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button