Firewater: Cowboy Dash – ucieczka przed plemieniem Indian na Dzikim Zachodzie

Firewater: Cowboy Dash to zabawna zręcznościówka, w której wcielamy się w rolę kowboja. Podróżując przez pustkowia natykamy się na plemię Indian. Tubylcy nie są zadowoleni z naszego pojawienia się i koniecznie chcą nas dopaść ze swoimi drewniani dzidami. Co zrobić, by skutecznie zwiewać? Oto właśnie jest pytanie!

Główny bohater nie jest uzbrojony. Możemy nim albo skakać, albo wykonywać wślizgi. To niezbyt pocieszające biorąc pod uwagę chmarę Indian siedzących nam na zadku. Ale i na to są sposoby.

Za dobre sprawowanie w grze, otrzymujemy wynagrodzenie. Złote monety umożliwiają zakupy w sklepie dla gracza. Może Was to zdziwić, ale ulepszamy jedynie wygląd swojego bohatera. Wygląd jednak ma duży wpływ na szybkość biegu, sprawność, maksymalną prędkość, szczęście i inne. Warto więc zaopatrzyć kowboja w najlepsze materiały.

Zapomniałam dodać, że nasz amigo jest wielkim chlejusem i co pewien czas musi sobie zafundować butelkę trunku. Na planszy alkoholu jest bardzo dużo, więc cyklicznie możemy napełniać brzuch, dzięki czemu uzyskujemy nadzwyczajną zdolność do szybkiego biegania i bycia nieśmiertelnym przez kilka chwil.

Autorzy (Thumbspire) zagwarantowali graczom dzienne wyzwania, misje do wykonania w każdym podejściu, oraz kilka innych plansz możliwych do odblokowania dopiero po osiągnięciu wyznaczonego poziomu doświadczenia.

Gierka jest wesoła i w zasadzie brakuje mi w niej tylko słodkiego popierdywania głównego bohatera :) Lekki runner – zręcznościówka na krótsze i dłuższe chwile nudy, których podczas ferii i zimowych wieczorów z pewnością nie zabraknie. Pobierajcie więc i dawajcie znać jak Wam poszło walczenie z plemieniem Indian :P

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button