LEGO Juniors Create & Cruise – gratka dla przedszkolaka

Aplikacja LEGO Juniors Create & Cruise zawiera wszystko, co powinna posiadać gra dla dzieci – jest skonstruowana w taki sposób, że gracz nie musi znać żadnego języka by znać obowiązujące zasady. Maluch podczas swojej przygody będzie miał okazję na budowanie różnych obiektów, tworzenie nowych postaci, tworzenie aut w garażu i przyjemną przejażdżkę.

Gra zdecydowanie przeznaczona jest dla maluchów, o czym nawet świadczy jej tytuł. Nie powiem – jako zdecydowanie wyrośnięty przedszkolak, całkiem dobrze bawiłam się podczas testów. Z radością czekałam na kolejne nagrody i bonusowe obiekty. Ale o tym poniżej.

Swoją przygodę zaczynamy od zbudowania samochodu. Wybieramy podwozie (początkowo nie mamy za bardzo jak szarżować, bo większość fantów jest zablokowana), koła, nadwozie i bohatera. Wybieramy się na trasę, a tam przy pomocy jednego guzika wprawiamy autko w ruch.

Podczas podróży w której nie mamy wpływu na kierunek jazdy, możemy korzystać z przyznawanych nam do każdego sprzętu, ikonek. Przy radiowozie jest to sygnał ,,ijo ijo” :), przy ciężarówce mocne trąbnięcie, a przy jeszcze innych maszynach – adekwatne odgłosy. W każdej chwili mamy również szansę na zagadanie do bohatera poprzez naciśnięcie przycisku z jego twarzą.

W trakcie jazdy zbieramy okrągłe klocki przypominające monety. Jeżeli zbierzemy ich odpowiednią ilość (wystarczy zapełnienie górnego paska) otrzymujemy prezent w postaci albo części ubioru, twarzy, bądź kawałka samochodu. Wraz ze zdobywaniem kolejnych nagród, rozbudowujemy swoje możliwości w grze.

Poza tym pomiędzy kolejnymi jazdami budujemy obiekty, które chwilę później pojawiają się na planszy jako elementy zabudowań miasta. Wśród nich znajdą się wysięgniki, komisariaty, parki rozrywki i inne – wszystkie oczywiście w Lego wersji :)

Apkę od The Lego Group polecam zdecydowanie maluchom, czyli dzieciom w wieku przedszkolnym. Świetna zabawa i brak mikropłatności!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button