The Rolling Stones Official App – mobilny produkt dla fanów Stonesów

Należycie do fanów rockowego zespołu The Rolling Stones? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość:  w AppStore pojawiła się jakiś czas temu oficjalna aplikacja popularnych Stonesów, którą pobrać można na swojego iPhone’a bądź iPada zupełnie za darmo.

Zespołu The Rolling Stones przy okazji tego wpisu przedstawić zbytnio chyba nikomu nie trzeba. W końcu jeżeli ktoś w ogóle nie zna tej grupy rockowej, to prawdopodobnie i tak nie zainteresuje się opisywaną tutaj aplikacją. Fanów Stonesów długim wstępem byśmy natomiast zanudzili, dlatego właśnie postanowiliśmy przejść od razu do rzeczy i nie zajmować się ogólnikami, które znaleźć można chociażby w Wikipedii.

Oficjalna aplikacja wspomnianego wyżej zespołu daje nam okazję do zapoznania się z najnowszymi newsami dotyczącymi grupy. Możemy znaleźć tutaj informacje na temat tego, gdzie obecnie przebywają Stonesi oraz jak udał im się ostatni koncert. W programie znalazło się też miejsce na zakładkę dla tweetów zespołu, dzięki którym jesteśmy zawsze na bieżąco z tym, co dzieje się wokół naszych rockowych idoli.

Jak przystało na oficjalny mobilny produkt znanego zespołu, The Rolling Stones Official App pozwala swoim użytkownikom na odwiedzenie sklepiku z gadżetami oraz płytami. Wybór pamiątek związanych z angielską grupą rockową jest naprawdę imponujący. Niestety, równie imponujące nie są ceny wspomnianych produktów.

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką Stonesów, przygotowało zakładkę, w której można odsłuchać wszystkie utwory grupy. Oczywiście, w programie nie zamieszczono całych piosenek, a jedynie ich kilkusekundowe fragmenty. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż za tego typu mobilny gadżet należą się zespołowi ogromne brawa.

Pisząc o The Rolling Stones Official App, nie można pominąć kwestii oprawy graficznej. Program już na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie profesjonalnie przygotowanego. Kolorowe menu w postaci kafelkowej spisuje się bardzo dobrze i równie świetnie wygląda, co zresztą widać na zamieszczonych przez nas screenach.

Aplikację z tego wpisu znajdziecie w AppStore. Oczywiście, pobrać ją można całkowicie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button