Mr Mood – aplikacja, która potrafi odmienić życie

Chciałbyś być szczęśliwym człowiekiem? Odpowiesz zapewne: ba, a kto by nie chciał. Czy wiesz zatem, co zrobić, by Twoje życie się odmieniło? Nie? W takim razie czas najwyższy, byś znalazł w swoim smartfonie miejsce na aplikację Mr Mood.

Jeżeli czytając nasz wstęp do tego wpisu, pomyśleliście sobie, że Mr Mood to kolejny mobilny program zawierający dowcipy albo pozwalający na słuchanie śmiesznych tekstów z różnego rodzaju komedii, byliście w błędzie. Opisywana aplikacja to bowiem narzędzie pozwalające nam monitorować nasze humory i eliminować czynniki, które wpływają na złe samopoczucie.

Stworzona przez Thomasa Castela aplikacja daje nam szansę prowadzenia swego rodzaju dzienniczka, w którym zapisujemy, jak danego dnia o konkretnej godzinie się czuliśmy. Nasz humor określamy, przesuwając po ekranie palcem i zmieniając kształt wyświetlanej buźki. Do wyboru jest kilka rodzajów emotikonek: dwie z nich przypisać można do grupy „dobry humor”, dwie do „zły humor”, a jedną – do grona neutralnych.

Aby program miał jakiekolwiek głębsze znaczenie, postanowiono umożliwić jego użytkownikom dodawanie notatek. Dzięki temu można pisać, co danego dnia sprawiło, że byliśmy uśmiechnięci od ucha do ucha albo jaka sytuacja wyssała z nas radość z życia. Po co to wszystko? Oczywiście po to, by eliminować wszystkie negatywnie wpływające na nas czynniki, czyli proście mówiąc – by odmienić nasze życie!

Mr Mood archiwizuje wszystkie opublikowane przez nas notatki i oceny humorów. W wolnej chwili można więc usiąść, przejrzeć zawartość programu, a następnie zastanowić się nad naszą aktualną sytuacją i zmienić ją, jeśli nam nie odpowiada.

Aplikację z tego wpisu pobrać można z AppStore. Kosztuje ona niecałego dolara. Według nas, jest to obowiązkowa pozycja dla wszystkich smutasów chodzących po naszej planecie! :)

Ocena AppsBlog.pl: 4+/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button