Sailboat Championship – złap wiatr w żagle!

Macie ochotę zapomnieć o otaczającym Was świecie, wsiąść na jakąś żaglówkę i wypłynąć na głębokie wody? Polska gra mobilna o nazwie Sailboat Championship da Wam taką możliwość i zajmie Wam długie godziny.

Sailboat Championship stworzone zostało przez gliwickie studio Infinite Dreams, które może pochwalić się wypuszczeniem na rynek takich hitów, jak chociażby popularne na całym świecie Jelly Defense czy Shoot The Zombirds.

Mimo że lubimy wspierać rodzime projekty, tak naprawdę to nie pochodzenie twórców gry zadecydowało o tym, że postanowiliśmy napisać o Sailboat Championship. Wpływ na to miała przede wszystkim niesamowita oprawa graficzna produkcji, która zachwyciła nas już w momencie, gdy oglądaliśmy screeny z niej.

Opisywana w tym wpisie gra umożliwia nam zostanie właścicielem małej żaglówki i startowanie w różnego rodzaju regatach, gdzie przychodzi nam ścigać się z maszynami wirtualnych przeciwników. I choć gier wyścigowych jest zarówno w AppStore, jak i Google Play całe mnóstwo, przyznać trzeba, że Sailboat Championship potrafi przypaść do gustu i wciągnąć na naprawdę długie godziny.

Polskie studio z Gliwic postanowiło swoje najmłodsze, mobilne dziecko wyposażyć w różnego rodzaju dodatki urozmaicające rozgrywkę. Wielu dopatrzeć ich się nie można, ale kilka na pewno jest. Najważniejszym wydaje się być wirtualny sklepik, w którym kupować możemy nowe żaglówki. Nie należy również zapominać o tym, że w trakcie gry możemy starać się zdobywać specjalne medale za dobre występy w żeglarskich imprezach, co mobilizuje nas do codziennego treningu na wzburzonym morzu.

Tak, jak już pokrótce wspomnieliśmy, najważniejszą zaletą Sailboat Championship jest bez dwóch zdań oprawa graficzna. Realistycznie wyglądająca woda, starannie przygotowane żaglówki i dopracowane plansze sprawiają, że ciężko jest od gry oderwać wzrok.

W chwili obecnej, żeglarską grę Infinite Dreams pobrać można z Google Play za prawie 8 złotych, a z AppStore za ok. 17. Czy warto? Tak, pod warunkiem, że posiadacie urządzenia, na którym będzie dobrze widać walory graficzne produkcji.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button