Avengers Initiative – Hulk niszczyć, Hulk miażdżyć!

Jeżeli należycie do fanów komiksów Marvela, prawdopodobnie ucieszycie się z faktu, iż w Google Play i AppStore pojawiła się jakiś czas temu gra z jednym z Avengersów w roli głównej. Tym razem padło na zielonoskórego i muskularnego Hulka, którego atutem są siła i wytrzymałość.

Avengers Initiative to trójwymiarowa gra mobilna pozwalająca nam poczuć się jak superbohater walczący z siłami zła. W opisywanej produkcji wcielamy się w skórę Doktora Roberta Bruce’a Bannera, a tak naprawdę to jego alter ego, czyli Hulka – niezwykle muskularnej postaci radzącej sobie świetnie z silnymi stworami.

Rozgrywka w produkcji Marvela nie należy do skomplikowanych. Cała zabawa sprowadza się w niej jedynie do stawiania kilku kroków głównym bohaterem, a następnie walczeniu z napotkanymi przez niego wrogami.

Bardzo ciekawie rozwiązany został w opisywanej grze system walki. Nie naciskamy tutaj bezmyślnie przycisków, jakie mamy do dyspozycji, a przede wszystkim staramy się chronić przed ciosami zadawanymi przez przeciwnika oraz wyczekujemy momentów, gdy nasz wróg odsłoni się na tyle dobrze, by można go było skutecznie zaatakować. Osoby, które przyzwyczaiły się do metod walki z hack and slashów z całą pewnością nie „wyczują” szybko Avengers Initiative.

Autorzy opisywanej aplikacji przygotowali dla graczy całkiem sporą ilość dodatków urozmaicających rozgrywkę. Poza licznymi osiągnięciami do zdobycia, mamy tutaj także pokaźną liczbę umiejętności i specjalnych ataków, które można wraz z postępem w grze odblokowywać i wyposażać w nie sterowanego przez nas bohatera.

Oprawa graficzna Avengers Initiative robi niezłe wrażenie. Plansze przygotowane zostały w staranny i nowoczesny, to jest trójwymiarowy, sposób. Całkiem dobrze również wygląda sprawa efektów dźwiękowych, które – co tu dużo pisać – idealnie pasują do całokształtu gry.

Marvelowską produkcję mobilną z Hulkiem w roli głównej pobrać można z AppStore oraz Google Play. W przypadku iOS-a gra kosztuje niecałe 4 złote, natomiast Androida – prawie 17 złotych.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button