Jetpack Jinx – przeżyj barwną przygodę w przestworzach!

Macie ochotę wspólnie z sympatycznym fioletowym kosmitą przeżyć niezapomnianą przygodę w przestworzach, a jednocześnie pomóc mu powrócić do rodziny? Mamy nadzieję, że odpowiedzieliście na to pytanie twierdząco. W tym wpisie powiemy Wam bowiem nieco o grze zatytułowanej Jetpack Jinx.

Głównym bohaterem Jetpack Jinx jest kosmita o fioletowej skórze, który w trakcie wycieczki ze znajomymi ze swojej planety wypadł ze statku i wylądował na Ziemi. Naszym zadaniem jest pomóc wspomnianemu mieszkańcowi innej galaktyki dotrzeć do domu. Oczywiście, nie możemy w tym celu wynająć rakiety, gdyż nie chcemy, by ziemscy naukowcy przeprowadzali na naszym kosmicznym przyjacielu różnego rodzaju eksperymenty.

Rozgrywka w opisywanej grze nie należy do najbardziej oryginalnych. Cała zabawa polega w niej na tym, by wystrzelonego kosmitę poprowadzić jak najwyżej w górę. Aby to osiągnąć, musimy kierować sterownego przez nas stworka na różnego rodzaju elementy plansz, to jest kryształy czy wiatraki. Tylko dzięki nim bohater może poszybować wyżej. Tak więc jeśli przez jakiś czas nie uda nam się zebrać żadnego ze „wspomagaczy”, po prostu będziemy zmuszeni zaczynać grę od początku.

Liczba przygotowanych dla graczy dodatków jest całkiem spora. Poza tymi, o których już wspomnieliśmy, występuje jeszcze wiele, wiele więcej. W trakcie gry można, między innymi, zdobyć specjalny kask dający sterowanej przez nas postaci turbo-przyspieszenie. O innych nie napiszemy – nie chcemy psuć Wam zabawy ;).

Twórcy Jetpack Jinx przygotowali w swojej produkcji kilka rodzajów światów. Na samym początku grać możemy tylko na jednym. To, kiedy dotrzemy do kolejnego zależy tylko i wyłącznie od nas. Aby bowiem odblokować któryś z rozdziałów, potrzeba zdobyć odpowiednią ilość metrów, co wcale nie jest takie proste.

Oprawa audiowizualna opisywanego tytułu zrobiła na nas pozytywne wrażenie. Barwne plansze przygotowane zostały w niezwykle staranny sposób, a ścieżka dźwiękowa, choć bardzo, bardzo skromna, świetnie umila czas spędzony nad grą.

Jetpack Jinx pobrać można z Google Play całkowicie za darmo. Właścicieli starszych smartfonów warto ostrzec, że gra zajmuje ponad 20 MB i nie można jej przenieść na kartę pamięci.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button