Dropsport – partner do uprawiania sportu potrzebny od zaraz!

Macie ochotę pograć w piątkowe popołudnie w tenisa, jednak wszyscy Wasi znajomi wolą w tym czasie bawić się w pubach? Żaden problem. Pobierzcie na swojego smartfona aplikację Dropsport, a już nigdy nie będzie musieli przekładać swoich sportowych planów ze względu na brak chętnych do gry.

Program Dropsport powstał po to, by ułatwiać nam poszukiwania chętnych do uprawiania wybranego przez nas sportu. Funkcje opisywanego przez nas narzędzia szczególnie przydają się w okresie jesienno-zimowym, w którym bardzo ciężko jest wyciągnąć kogoś na jogging czy basen.

Utworzenie własnego wydarzenia w aplikacji zajmuje dosłownie kilka chwil. Na samym początku podać musimy, jaki rodzaj aktywności planujemy, kiedy dokładnie chcemy uprawiać wybrany przez nas sport, a także gdzie i o której godzinie.  Oczywiście, podawanie wielu szczegółów nie jest konieczne. Możemy, na przykład, jedynie poszukać chętnych do rozegrania meczu piłkarskiego na osiedlowym boisku, a dopiero później ustalić z nimi korzystny dla wszystkich termin.

Każdy użytkownik Dropsportu poza dodawaniem nowych aktywności, może również przeglądać oferty utworzone przez innych. W tym celu autorzy aplikacji przygotowali nawet narzędzia filtrujące. Pozwalają nam one przeszukiwać notatki dotyczące tylko konkretnego sportu albo związane z wydarzeniami mającymi miejsce w wybranym przedziale czasowym.

Plusem opisywanego programu z całą pewnością jest to, iż dostępny jest on w polskiej wersji językowej. Do jego atutów zaliczyć można także dość prosty interfejs, z korzystaniem którego nie powinni mieć problemu nawet początkujący użytkownicy.

Dropsport jest świeżym projektem, którego z pewnością czeka jeszcze wiele aktualizacji. Według nas, jego największym minusem jest pełna synchronizacja z Facebookiem. Nie posiadając konta na wspomnianym przed chwilą portalu, nie można w ogóle korzystać z funkcji aplikacji, a to naprawdę ogromna wada.

Wszystkich zainteresowanych poszukiwaniem sportowych kompanów zachęcamy do odwiedzenia Google Play, skąd Dropsport pobrać można zupełnie za darmo.

Ocena AppsBlog.pl: 4-/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button