Motorola RAZR MAXX – smartfonowa nowość dla tych, co lubią długo pracować

Motorola RAZR MAXX to kolejna smartfonowa nowość zaprezentowana na odbywających się w Las Vegas targach CES 2012. Nowe urządzenie, a dokładniej zmodyfikowana wersja telefonu o nazwie RAZR, zaprezentowane przez amerykańską firmę wyróżniało się w tłumie ofert przede wszystkim pojemną baterią 3300 mAh, która zapewnić ma użytkownikom do 22 godzin rozmów.

Oczywiście podanych przez producentów danych nie zawsze można dosłownie brać do serca, dlatego o tym, jak faktycznie spisuje się bateria w najnowszym modelu Motoroli przyjdzie nam przekonać się dopiero po jego oficjalnej premierze.

Jak czytamy na stronie TalkAndroid.com, ulepszony model Motoroli RAZR będzie posiadał bardzo podobne parametry do swojego poprzednika, nie oznacza to jednak, że jedyną nowością będzie w MAXX’ie pojemniejsza bateria.

Jeśli chodzi o podobieństwa do pierwszego smartfonu o nazwie RAZR, MAXX został zaprezentowany jako urządzenie z dwurdzeniowym procesorem 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM oraz ekranem AMOLED o przekątnej wynoszącej 4,3-cala.

Różnicą pomiędzy modelem RAZR, a jego nieco ulepszonym następcą ma być – poza wymienianą już baterią – także pamięć wewnętrzna, której w MAXX’ie jest aż 32 GB.

Na koniec warto dodać, że RAZR MAXX będzie pracował na systemie operacyjnym Android 2.3.5.

Poniżej krótka prezentacja najnowszego smartfonu od Motoroli:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button