Tiki Totems 2 – druga część niezwykle wciągającego hitu na iOS-a

Tiki Totems to gra, która – jak ktoś kiedyś powiedział – potrafi wciągnąć jak prawdziwe bagno i do tego nie tylko zapewnia świetną rozrywkę, ale także zmusza nas do myślenia, czego z pewnością nie można powiedzieć o dużej części gier dostępnych obecnie na rynku urządzeń mobilnych. W AppStore od jakiegoś czasu pojawiła się druga część tej produkcji, dlatego nie bylibyśmy blogiem piszącym o najlepszych aplikacjach, gdyby opis „Tiki Totems 2” nie pojawił się na naszych łamach.

Już od pierwszego uruchomienia gry „Tiki Totems  2” widać, że graficy nie szczędzili swojego talentu przy produkcji tej gry. Menu wygląda bardzo ładnie i przejrzyście, dzięki czemu od samego początku gracz wie, że ściągając „Tiki Totems 2”, dokonał właściwego wyboru.

Złego słowa nie można również napisać o samej oprawie dźwiękowej produkcji firmy Spokko. Muzyka zastosowana w „Tiki Totems” naprawdę szybko wpada w ucho i potrafi stworzyć przyjemny klimat.

Jeśli chodzi już o samą grę, to sprawa wygląda następująco: na każdym poziomie naszym zadaniem jest zniszczenie skomplikowanej piramidy i sprawienie, by tytułowy totem nie dotknął ziemi. Jeśli uda nam się cel osiągnąć, mamy możliwość gry na kolejnym levelu. I tak aż 288 razy, bo aż tyle poziomów zapewnia obecnie produkcja „Tiki Totems 2” .

Oczywiście same zasady i pierwsze poziomy gry nie sprawiają Wam najmniejszych problemów, zapewniamy jednak, że z biegiem czasu pojawią się na Waszych ekranach poziomy, z którymi będziecie się męczyć przez kilkadziesiąt minut.

„Tiki Totem 2” jest grą płatną. Kosztuje $0.99 i można go ściągnąć z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button