MX Moto – androidowa wersja popularnej Elastomanii

Pamiętacie czasy, gdy na lekcjach informatyki grało się w popularną niegdyś Elastomanię? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to na pewno zainteresuje Was przygotowana na urządzenia z Androidem gra „MX Moto”, dzięki której znów przypomnicie sobie godziny spędzone na kierowaniu chwiejnym motocyklem.

„MX Moto” jest o wiele lepsza pod względem graficznym i dźwiękowym od znanej każdemu z nas Elastomanii. Sprawia to, że gra jest o wiele bardziej wciągająca.

Również poziomy wydają się w „MX Moto” lepiej rozbudowane w porównaniu z komputerowym hitem z dawnych lat, dzięki czemu przejście jednej z plansz potrafi zająć niekiedy więcej niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka.

Niestety, póki co androidowa wersja Elastomanii oferuje nam około trzydziestu poziomów, co bez wątpienia nie jest imponującym wynikiem, biorąc pod uwagę ile leveli potrafią zawierać o wiele bardziej skomplikowane gry.

Do największych zalet gry należy na pewno też dość przyjemne sterowanie za pomocą akcelerometru (dodatkowo potrzebny jest także jeden wolny palec), dzięki któremu czujemy prawdziwą kontrolę nad pojazdem.

Nowością zastosowaną w „MX Moto” są swego rodzaju rampy bombowe, które niszczą motocykl i tym samym uniemożliwiają nam kontynuowanie poziomu.

Pełna wersja „MX Moto” kosztuje 6,98 złotych. Można pobrać ją za pomocą Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button