Morizon – poszukaj dla siebie mieszkania

Szukasz dla siebie mieszkania, ale jesteś tak zalatany, że nawet nie masz czasu usiąść na chwilę przed komputerem, by posprawdzać aktualne oferty na rynku nieruchomości? W takim razie mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie – firma Morizon zamieściła w sieci specjalną aplikację, dzięki której można znaleźć idealne dla siebie cztery kąty, korzystając ze smartfona bądź tabletu. Zainteresowany?

Po uruchomieniu programu Morizon naszym oczom ukazuje się dość proste menu, w którym mamy do wyboru jedną z czterech zakładek: Szukaj, Ulubione, Historia i Ustawienia. Z racji tego, że najwięcej miejsca poświęcimy w tym wpisie zapewne tej pierwszej opcji, zacznijmy od omówienia pozostałych trzech.

Jeśli chodzi o zakładkę „Ulubione”, to możemy w niej zamieszczać wszystkie oferty, które podczas korzystania z programu przypadły nam do gustu. Jest to opcja jak najbardziej przydatna, szczególnie wtedy, gdy w danym momencie jedynie rozglądamy się za jakimś lokum, a nie chcemy gdzieś zgubić ogłoszenia dotyczącego mieszkania, które bardzo nam się spodobało.

Co znajdziemy po naciśnięciu na ikonkę „Historii” na pewno nikomu z Was pisać nie trzeba. „Ustawienia” natomiast umożliwiają nam wpisanie naszych danych, które mogą być pomocne w przypadku korzystania z formularza zapytań.

Po omówieniu pierwszych trzech opcji, możemy przejść do czwartej, a jednocześnie najważniejszej, czyli wyszukiwarki. Aplikacja Morizon umożliwia nam szukanie nieruchomości według najpopularniejszych kryteriów, a więc lokalizacji, ceny, typu transakcji (wynajem czy sprzedaż) oraz interesującej nas powierzchni.

Podczas testowania aplikacji bardzo spodobała nam się opcja przeglądania ofert na mapie. Dzięki temu możemy szukać nieruchomości tylko i wyłącznie w tych dzielnicach, które nam się podobają. Warto wspomnieć również o tym, że program od firmy Morizon pozwala nam też na szukanie wolnych mieszkań w okolicy naszej aktualnej lokalizacji (wykorzystuje się przy tym GPS w telefonie bądź tablecie).

Opisywaną przez nas w tym wpisie wyszukiwarkę nieruchomości możecie znaleźć w Google Play i AppStore. Oczywiście, można ją pobrać całkowicie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button