Monster Park – zabaw się w opiekuna potworów

Jeżeli macie w domu dziecko, które lubi opiekować się zwierzakami, lecz nie za bardzo chcecie sprezentować mu prawdziwego pieska, kotka czy chomika, znaleźliśmy dla Was coś ekstra. Monster Park jest grą strategiczną, w której trzeba opiekować się…potworami. Nie ma  się jednak czego bać. Nasi podopieczni są bowiem łagodni i uśmiechnięci, dzięki czemu z całą pewnością mogą zainteresować również i najmłodszych użytkowników smartfonów.

Początkowo sami dość sceptycznie podchodziliśmy do produkcji, w której trzeba zajmować się potworami. Obecnie uważamy jednak, iż Monster Park można z większym powodzeniem dać „pod opiekę” swoich dzieci, niż niejedną grę z czołówki najczęściej pobieranych aplikacji. Dlaczego? W dalszej części tego wpisu na pewno wyhaczycie kilka odpowiedzi na to pytanie.

Samych zasad opisywanej przez nas gry nie trzeba długo tłumaczyć. Każdy z Was miał już bowiem zapewne kiedyś  do czynienia z produkcjami tego typu i wie, czego w głównej mierze może się po nich spodziewać. Rozgrywka w Monster Park wygląda, mniej więcej, w taki sposób, że powierzone jest nam zadanie dbania o park potworów.

Jako ludzie odpowiedzialni musimy robić wszystko, by nasi podopieczni byli zadowoleni. Możemy, oczywiście, tworzyć również nowe potworki i powiększać swoją żywą „kolekcję”. Autorzy gry pozwoli także wpływać nam na przyrodę, która otacza nasze potwory. Oznacza to po prostu tyle, że istnieje szansa dokupowania różnych zielonych dodatków do naszego parku.

Z racji tego, że Monster Park zostało stworzone z myślą o młodszych użytkownikach sprzętu z Androidem, oprawa graficzna w opisywanej przez nas grze wygląda naprawdę ładnie i powinna spodobać się nie tylko Waszym dzieciom (rodzeństwu, kuzynom czy kogo tam jeszcze możecie mieć ;)), ale również i Wam samym.

Niestety, produkcja studia Kiwi ma jeden dość poważny szkopuł – mikropłatności. Wprawdzie można sobie bez nich poradzić, lecz dzieciaki nie lubią cierpliwie na coś czekać, dlatego niewykluczone jest, że będziecie zmuszeni ostatecznie wydać na Monster Park kilka dolarów. Na szczęście, sama gra jest do pobrania z Google Play zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button