Bee Leader – pszczoły nie leniuchują, pszczoły pracują!

Czy zastanawialiście się może kiedyś nad tym, jak wygląda zwykły dzień podrzędnej pszczoły, która lata z jednego kwiata na drugi kwiatek, zbierając przy tym nektar? Jeżeli tak, to na pewno z dużym zaciekawieniem przyjrzycie się produkcji Bee Leader, w której wcielamy się właśnie w jedną z producentek miodu, a naszym zadaniem jest podróżowanie wśród roślinek przez cały, długi dzień.

Na pierwszy rzut oka rozgrywka w opisywanej przez nas grze może nie brzmieć interesująco. W końcu co może być takiego ciekawego w lataniu jakąś pszczołą i zbieraniu składnika na miód, prawda? Ano okazuje się jednak, że może być, o czym zresztą za chwilę postaramy Was przekonać i mamy nadzieję, iż nam się to uda.

Tak jak już napisaliśmy we wstępie (i w sumie można wywnioskować po samym tytule gry), główną bohaterką Bee Leader jest pszczoła, która – jak zwykle – wybrała się na zbiór nektaru z różnych kwiatów. Po drodze na naszego sympatycznego owada czyha jednak wiele niebezpieczeństw, dlatego jako gracze musimy pomóc mu w wykonaniu zadania i bezpiecznym dotarciu do ula tuż po zachodzie słońca.

Mimo że poziom trudności produktu ekipy Flightless nie wydaje się bardzo wysoki, niektóre z poziomów są dość wymagające i potrafią sprawić problem nawet i doświadczonym graczom, którzy na swoim koncie mają już zaliczoną do końca niejedną produkcję.

Jeśli chodzi o liczbę leveli, to w sumie w Bee Leader jest ich niewiele, bo tylko dwanaście. Twórcy gry zapewniają jednak, iż wkrótce pojawi się aktualizacja z dodatkowymi planszami. Mamy tylko nadzieję, że wszystko to nie skończy się na zapowiedziach i faktycznie wkrótce będzie można w pszczelą grę pograć dłużej niż tylko przez kilkadziesiąt minut.

Bee Leader można pobrać z AppStore za 0,79€. Wprawdzie gra póki co nie oferuje wielu poziomów, lecz można ją śmiało instalować także na Nowym iPadzie (oprawa graficzna jest dostosowana do ekranu Retina), dlatego niektórzy z Was powinni się nią zainteresować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button