Monster Trucks Racing – wyścigi ciężkich sprzętów

Jeżeli lubicie samochodówki, zaaplikujcie sobie dawkę ciężkiego sprzętu na urządzenia mobilne. Weźcie się w garść i zagrajcie w wyścigówkę autorstwa Reliance.

Opisywana produkcja to w 100% wyścigówka, w której mamy okazję na sprawdzenie się za kierownicą wielkich samochodów. Rywalizując z graczami z całego świata, jak również z przyjaciółmi, pniemy się po drabinie kariery, by w końcu stać się liderem w rankingach.

Sterowanie Monster Truckami nie jest teoretycznie skomplikowane, bowiem ogranicza się jedynie do przyciskania gazu, bądź hamulca. W praktyce jednak okazuje się, że nie jest to takie łatwe. By dobrnąć do kolejnego tankowania (o tak – kanister z benzyną będzie tym, za co damy się pokroić), będziemy musieli się nakombinować.

Grawitacja jest dla nas bezwzględna. Jeżeli tylko nasza maszyna przewróci się na dach, robi się wielkie bum i gra zostaje natychmiast przerwana. Inaczej jest, kiedy wykonujemy obroty o 360 stopni w powietrzu – te jak najbardziej wchodzą w rachubę. Żeby zapanować nad czterema kołami i pokonywać przy okazji spore pagórki, trzeba się wysilić.

 

Podczas zabawy mamy szansę na ulepszanie swoich bryk i kupowanie nowych pojazdów. Do odblokowania jest 8 wehikułów. Każdy posiada 4 warianty ulepszeń, które zawierają 10 poziomów zaawansowania. Im wyższy level, tym lepiej. Żeby jednak móc dokonać ,,apgrejdu”, trzeba zarobić trochę kasy. A to może zająć wiele drogocennych minut. Niemniej jednak warto!

Przeszkody, z jakimi spotkamy się na planszy, to przede wszystkim pagórki, stromizdny, mosty linowe, przyczepy, miny, tory, rury i tym podobne. Zamiast zastanawiać się, co jest w Monster Truck Racing, warto pomyśleć o tym, czego nie ma :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button