5050 Split Up! – jak pójdzie Ci dzielenie na równe części?

5050 Split Up! to gra, która uzależnia. Jest gorsza od wszelkich używek, bo za każdym razem oferuje inne doznania. Naszym celem jest dzielenie różnych elementów na równe części.

Gra podzielona została na epizody. Na początku zajmujemy się dzieleniem figur geometrycznych, by po pewnym czasie zabrać się za inne zbiory. Do naszej dyspozycji oddano między innymi: alfabet, zwierzęta, państwa, sporty, jedzenie, oraz wiele innych.

Żeby móc przejść do następnej planszy z poziomami, należy najpierw zdobyć odpowiednią ilość gwiazdek. Każdy następny świat należy otworzyć. Kluczem są jednak zebrane wcześniej odznaczenia.

Żeby otrzymać 3 gwiazdki, trzeba się bardzo mocno postarać, bądź odświeżać level, aż dojdziemy do perfekcji. Tylko idealnie równe podzielenie obiektu skutkuje zebraniem pełnej puli gwiazdek. Odchylenia w zakresie kilku procent dają nam dwie lub jedną gwiazdkę.

Niezależnie od czasu spędzonego na planszy, życia nam się nie kończą. Możemy więc grać do woli, oglądając co jakiś czas reklamy :)

Jeżeli miałabym wybrać grę, która w ostatnim czasie zrobiła na mnie największe wrażenie, 5050 Split Up! zdecydowanie by zasłużyła na pierwsze miejsce.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button