Piano City – wielka muzyka na Twoim smartfonie

Takiego połączenia, jak  w Piano City jeszcze nie widziałam. Autorzy (studio Room 8) stworzyli produkcję, która  wygląda jak kolejna ,,match 3″. Nie jest to jednak gra logiczna. Piano City uczy gracza sztuki gry na pianinie. Do dyspozycji użytkowników oddano wiele znanych utwór, dzięki czemu w przyjemny sposób można podszkolić się z wyczucia rytmu, pobijając przy okazji rekordy znajomych, czy przyjaciół z globalnego rankingu.

Od samego początku jesteśmy pod opieką znanego wirtuoza, który ma w planach wyszkolić nas na gwiazdę. Rywalizujemy z chłopcem, który do tej pory był jedynym i najważniejszym grajkiem w mieście. Musimy zrobić wszystko, by go pokonać i pokazać mu swoje umiejętności.

Podczas zabawy zużywamy punkty pianina, które ładują się co pewien czas. Walutą ekskluzywną są diamenty i możemy je wykorzystać na przykład do oszukiwania. Zamiast zastanawiać się w który klawisz nacisnąć, używamy power-upa, który zmienia całą klawiaturę w jeden przycisk Wystarczy wtedy dotykać w odpowiednim momencie dowolnego miejsca na ekranie, by zdobywać punkty.

Za idealne wpasowanie się w rytm dostajemy dodatkowe punkty. Dzięki nim szybciej awansujemy na kolejne poziomy, a co za tym idzie – otrzymujemy ciekawsze i bardziej znane utwory do grania.

Sterowanie jest bardzo wygodne, chociaż nie ukrywam, że początkowo należy się uzbroić w cierpliwość. Poziom trudności w grze nie jest prosty, więc totalni amatorzy mogą się zdziwić. Niemniej jednak – szczerze polecam.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button