Ucz się angielskiego z LingoKids

Lingokids to aplikacja umożliwiająca prostą i przyjemną naukę języka dla najmłodszych. Narzędzie przystosowane jest dla dzieci od 2 roku życia. Oferuje kolorową edukację przez 10 minut dziennie, z wykorzystaniem materiałów posiadanych w każdym domu. 

Pierwszą rzeczą, z jaką przychodzi nam się spotkać po uruchomieniu Lingokids, jest dopasowanie aplikacji do dziecka. Wybranie poziomu zaawansowania językowego, płci malca, jego wieku, czy imienia to pierwsze zadania użytkownika. W zależności od dokonanych wyborów, aplikacja generuje dopasowany do wieku i umiejętności, kurs.

Wygląd Lingokids zachwyca. Interfejs jest intuicyjny, a kolorowe ikonki przypadną do gustu nie tylko najmłodszym :) Podział szkolenia na proste do zapamiętania grafiki zapewnia prostą orientację z menu programu.

Lingokid dzieli się na sekcje nauki, gry, śpiewu i czytania. Każdy element jest skonstruowany w taki sposób, by zachęcić dziecko do podjęcia aktywności.

Opisywana wersja aplikacji oferuje szkolenie z zakresu numerów, liter, kształtów, zwierząt, jedzenia, kolorów i wielu innych. W sumie do odkrycia jest ponad 3 tysiące słów.

Lingokids zapewnia doświadczenie języka poprzez filmy, zadania, piosenki i gry w języku angielskim. Zadania dostosowują się do poziomu zaawansowania ucznia.

Z ciekawszych rzeczy, apka oferuje specjalną sekcję dla rodziców. W specjalnej zakładce, rodzine mogą znaleźć cotygodniowe raporty z postępów, profile każdego dziecka z odpowiednią personalizacją i zadania do wydrukowania w domu.

Podsumowując – kolorowa i bardzo intuicyjna aplikacja do nauki języka angielskiego dla najmłodszych (przy jednoczesnej współpracy z rodzicami).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button