Globosome – magiczna akcja na łonie natury

Jeżeli na Waszych urządzeniach mobilnych brakuje dobrej gry akcji, koniecznie zapoznajcie się z Globosome. Produkcja oferuje fantastyczną zabawę w magicznym świecie łona natury. Aplikacja co prawda jest płatna, lecz z pewnością warto zapłacić kilka złotych za taki majstersztyk.

Globosome to przeprawa przez powstanie cywilizacji od jej najmniejszych szczegółów. Gracz ma okazję obserwować cykliczny rozwój różnych form życia i wczuć się w rolę przewodnika po nieodkrytym dotąd świecie.

Produkcja posiada niesamowitą ścieżkę dźwiękową, oraz wyrafinowaną oprawę graficzną. Różnorodne ustawienia kamery sprawiają, że w każdym z poziomów odkrywamy wszystko na nowo.

Sterujemy małą kulką przy pomocy poruszania urządzeniem. Dotykając ekranu, wprawiamy piłkę w skok, dzięki czemu możemy wspinać się na poszczególne skały. To właśnie kamienie stanowią w grze kluczowy punkt. Na nich bowiem możemy znaleźć dodatkowe żyjątka, automatycznie dołączające do nas w chwili ich odkrycia.

Czasem, by przejść do kolejnego etapu, należy odnaleźć kilka stworzeń, a następnie całą grupkę doprowadzić do teleportu. Z całą pewnością w trakcie zabawy przydarzy nam się przegrać – strome skały i wąskie kamenie nie przyczyniają się do ułatwienia pokonywania misji. Na szczęście istnieje coś takiego, jak checkpointy, dzięki którym gra zostaje wczytana od danego momentu.

Jeżeli brakuje na Waszych urządzeniach czegoś ponadczasowego i zdecydowanie fenomenalnego, pobierajcie. Aplikacja jest magiczna i wciągająca. Polecam :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button