Co łączy rybę i kota? Catfish – humorystyczna gra wędkarska!

CatFish to pełna humoru historia, w której głównym bohaterem jest polujący na ryby kot… weganin. Jeżeli wędkowanie nie jest Wam obce, wirtualne moczenie kija nie powinno Wam sprawić najmniejszych problemów :)

Jak łatwo się domyślić, cała zabawa polega na tym, by łowić ryby. Wirtualne wędkowanie nie ogranicza się jednak do czekania na branie. By wyciągnąć z wody swoją zdobycz, trzeba nie tylko wykazać się refleksem, ale przede wszystkim spróbować swoich sił w specyficznej formie mini-gierkach sprawdzających zręczność.

By złowić konkretną rybę, należy wziąć pod uwagę warunki w jakiej zazwyczaj wykazuje aktywność. Pogoda to pierwsza rzecz na jaką należy zwrócić uwagę, zakładając na haczyk przynętę. Od tego, jakiego robaka nadziejemy, zależy branie (bądź nie) danego gatunku.

Cała aplikacja utrzymana jest w humorystycznym klimacie. Jedyne, czego można się doczepić, to angielska wersja językowa, która może nie do końca sprawdza się w przypadku polskojęzycznych dzieci. Ani na plus, ani na minus nie można zapisać mikropłatności. Te są w 99 procentach mobilnych produkcji, więc należy je po prostu uznać za złoty standard. Nie zmienia to jednak faktu, że prościej (i przyjemniej) gra się w CatFish, mając zapas pieniążków i zielonych kryształków.

Jedno jest pewne – gra jest zupełnie inna od swoich tematycznych (wędkarskich) koleżanek. Oferuje naprawdę fajną zabawę w dobrym stylu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button