DarmoweGry na iOSiOS

Dopasowywajka na miarę XXI wieku

W Shape Fix mamy do wyboru dwa tryby rozgrywki: endless, czyli niekończący się, oraz challenge – z podziałem na levele. Pierwszy oferuje zabawę bez konieczności osiągania jakichkolwiek z góry założonych wyników, drugi natomiast stawia na precyzję.

O co chodzi w tym całym dopasowywaniu kształtów? Zależnie od planszy, czy kolejności, naszym zadaniem jest znalezienie odpowiedniego momentu, w którym forma idealnie pasuje do wzoru. Problem polega jednak na tym, że ów wzór bez przerwy się porusza i tylko w jednej chwili nadaje się do dopasowania wyjściowej formy.

Proces dopasowywania wymaga skupienia i dużej precyzji. Pacając w ekran, wybieramy setną sekundy, w której figura rośnie, osiągając ostatecznie wielkość wzoru. Jeżeli prawidłowo uda nam się ta sztuka – w zależności od trybu – przechodzimy do kolejnego etapu, bądź innego elementu.

Challenge polega na bezbłędnym wytypowaniu trzech figur, po którym następuje awans do kolejnego levelu ze zdobyczą od 1 do 3 gwiazdek. Endless natomiast nie przyznaje gwiazdek, a co najwazniejsze – nigdy się nie kończy i ostatecznym wynikiem plasuje nas na danym miejscu w rankingu :)

Gra jak najbardziej na czasie. Ciekawa i inna od wszystkich. Polecam, bo można przy niej aktywnie wypocząć!

Podsumowanie

Pomysł - 96%
Wykonanie - 97%
Grywalność - 97%

97%

Super

Dopasowywanie kształtów do form może być doskonałą zabawą, o czym łatwo się przekonać, dając szansę Shape Fix.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close