Monster Shooter – zabij potwory, które porwały Ci kota

Wśród naszych Czytelników na pewno znalazłoby się kilku fanów popularnej gry Gun Bros. Nie każdy z nich pewnie jednak zdaje sobie sprawę z tego, że w Android Markecie pojawiła się ostatnio produkcja „Monster Shooter”, która spokojnie ma szansę konkurować z najlepszym smartfonowym dual-stick shooterem z dwoma „mięśniakami” w roli głównej.

Sama fabuła opisywanej przez nas gry na pewno nie powala na kolana. Ogranicza się ona bowiem jedynie do zabijania różnego rodzaju potworów, a przecież motyw śmiercionośnych zombie, kosmitów czy właśnie stworków mieszkających pod łóżkami dzieci stał się już na tyle pospolity, że pomału zaczyna się wszystkim nudzić. Na szczęście „Monster Shooter” nie jest kolejną nudną produkcją, o czym zresztą – mamy nadzieję – będziecie mogli przekonać się wkrótce na własnej skórze.

W grze stworzonej przez Gamelion Studios wcielamy się w postać właściciela kota, któremu potwory skradły futrzanego przyjaciela. Jak nietrudno się domyślić, w „Monster Shooter” naszym zadaniem nie jest tylko szukanie porwanego zwierzątka, ale również rozprawienie się z jego złodziejami.

Do przejścia jest w sumie 30 leveli na trzech różnych planetach, co zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie przynajmniej na kilka dobrych godzin.

Warto też napisać, że w „Monster Shooter” nie jesteśmy zmuszani do strzelania tylko z jednej broni. Możemy bowiem skorzystać z pewnych ulepszeń i modyfikacji, dzięki czemu nasze strzały są jeszcze skuteczniejsze i pozwalają nam szybciej rozprawić się z wrogiem.

Opisując najnowszą produkcję Gamelion Studios nie można też, oczywiście, zapominać o bardzo dobrze wyglądającej oprawie graficznej, która naprawdę jest miła dla oka i zupełnie nie zniechęca nas do grania.

Na koniec jeszcze jedna istotna informacje – Monster Shooter jest dostępny w Android Markecie i AppStore zupełnie za darmo(tylko przez pewien czas?). Nie pozostaje więc nam nic innego, jak zachęcić Was do pobrania opisywanej przez nas w tym wpisie aplikacji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button