Dinorama – Twój własny park dinozaurów

Dinorama to gra strategiczna, w które zadaniem gracza jest wybudowanie parku rozrywki z dinozaurami w roli głównej. Produkcja świetnie sprawdzi się w rękach najmłodszych, ze względu na nieskomplikowane zasady, bajkową grafikę i dziecięce efekty dźwiękowe. Osiągnij cel, jakim jest sprowadzenie do parku jak największej ilości gości i ciesz się rosnącą renomą!

W sklepie dla gracza kupujemy zwierzaki, oraz przeróżne przedmioty służące do ulepszania parku. Pierwszym zadaniem jest zakupienie dinozaura. Kiedy wydamy już kilka złotych monet, widzimy na ekranie dźwig, który przywozi dużego stwora w drewnianej klatce. Naszym zadaniem jest kręcenie korbką, aż dino zostanie postawiony na ziemię. Następny krok polega na nadaniu mu imienia.

Poza budowaniem miejsc, w których dinozaury będą się czuły się dobrze, do naszych zadań należy również karmienie. Jeżeli zapomnisz o nakarmieniu pupila – ucieknie z Twojego ogrodu i będziesz miał duże problemy. Aby nakarmić Baldiego (pierwszego mieszkańca parku), wystarczy przeciągnąć rosnącą obok zagrody marchewkę.

Każdy dinozaur ma w zanadrzu pewne sztuczki, które możemy aktywować, kiedy przy zagrodzie zauważymy specjalną ikonkę, przypominającą kawałek tortu. Efektem takiego występu mogą być dodatkowe premie od odwiedzających nas gości.

Aplikacja jest bardzo przyjemna w obsłudze. Idealna dla dzieci. Polecamy

Pobierz Dinorama za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button