Santa Rescue Saga – pechowy Mikołaj

Skoro Święty Mikołaj ma zawitać do nas 24 grudnia, nie możemy dopuścić do tego, by podupadał na zdrowiu. Podobnie renifery i elfy, które są nieodłącznymi pomocnikami ,,Siwego”. Zdaniem gracza w Santa Rescue Saga jest wyleczenie wszystkich świątecznych bohaterów na czas, aby mogli bez przeszkód rozdawać prezenty dzieciom na całym świecie. Jakie wypadki zdarzają się na saniach? Sprawdźcie poniżej.

Przejście pierwszych pięciu etapów, które stanowią początkowy epizod, wcale nie jest takie proste. Do naszej kliniki trafiają ofiary wypadków świątecznych. W rolach głównych: Mikołaj, renifery i elfy. Kiedy Święty utknie w kominie ze względu na swoje gabaryty, należy pomóc mu w wydostaniu się z tego miejsca, a następnie ogrzać stopy, nałożyć ciepłe ciapki, opatrzyć rany, których doznał podczas wciskania się do domu, a następnie osuszyć go z kawałków lodu.

W grze przyjdzie nam uzyskiwać bonusy w mini-grach, polegających głównie na pakowaniu prezentów na czas. Jeżeli macie dobry refleks, powinniście sobie bez problemu poradzić. Po zakończeniu zadania, losujecie jeden z trzech pakunków – jeżeli otrzymaliście to, czego potrzeba do kontynuacji gry, możecie wrócić do mapy. Jeśli natomiast ciągle nie uzyskaliście tego, czego potrzebujecie, musicie zagrać jeszcze raz. Aplikacja jest wyjątkowo pozytywna i zabawna. Polecam każdemu.

Pobierz Santa Rescue Saga za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button