Galaxy Note3 For All – „zamień” smartfona na Note’a

Jeżeli podobają Wam się tapety, wygaszacze i dźwięki, jakie znajdują się w Samsungu Galaxy Note 3, nie musicie wcale kupować najnowszego urządzenia mobilnego od koreańskiego giganta technologicznego. Wystarczy, że pobierzecie na swojego smartfona opisywaną w tym wpisie aplikację.

note1

Najnowsze modele telefonów mają to do siebie, że zawsze prezentowane są z fajnymi tapetami i wygaszaczami, jakich do tej pory świat nie widział. Bardzo często mam tak, że oglądając premierę jakiegoś urządzenia, szukam już w Googlach tapety wyświetlanej na ekranie najnowszego urządzenia. Tak samo było ostatnio z Note 3, który wyposażony został w kolorową tapetę przypominającą abstrakcyjny obraz. Myślę, że Wam także chociaż jedna z tapet czy wygaszaczy z tabletofona Samsunga, właśnie dlatego postanowiłem opisać Galaxy Note3 For Free.

Aplikacja z tego wpisu to nic innego, jak proste, wygodne narzędzie, dzięki któremu można w łatwy sposób zmienić tapetę, wygaszacz czy dzwonek w naszym smarfonie. Oczywiście, wszystkie dostępne w apce narzędzia personalizacji zostały żywcem ściągnięte z Note’a 3. Mamy do wyboru wszystkie domyślne tapety od Samsunga, tak więc jest w czym przebierać.

note2

Gdyby Galaxy Note3 For All oferowało jedynie tapety, raczej bym o niej nie wspomniał, gdyż każdą grafikę można teraz znaleźć w kilka sekund. Gorzej jednak z dźwiękami, a te także w opisywanym programie występują. Jak dla mnie jest to ogromny plus, jakim większość tego typu aplikacji pochwalić się nie może.

Galaxy Note3 For Al do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button