Trauma Ted – miś w depresji szuka leków

Wyobraźcie sobie, że bohaterem gry jest miś, który od pewnego czasu choruje na depresję a leki, które powinien przyjmować są ukryte w takich miejscach, które są bardzo ciężko dla niego dostępne. Waszym zadaniem w Trauma Ted jest poruszanie się tym słodkim, potrzebującym pomocy stworkiem po planszy, na której poustawiane są różnego rodzaju przedmioty. Ich użycie powoduje możliwość dostania się do medykamentu (o ile prawidłowo się za nie zabierzecie).

tes

Oprawa graficzna gry jest dość ciekawa – prosta, a jednocześnie nie nudna. Poruszamy się po kanciastej budowli, na której najważniejsze dla nad jest odnalezienie biało-czerwonej kapsułki. Kiedy ją zauważymy, musimy tak kombinować, by dostać się i zaaplikować misiowi lek. Czasem do wykonania zadania potrzebne są inne przedmioty ułożone na planszy. Jak widać powyżej, główny bohater stoi na klocku – ten właśnie klocek możemy przesuwać, w celu dostania się tam, gdzie normalnie Ted nie może wskoczyć.

ted2

Kiedy po obu stronach widzimy zabudowane ściany – nie mamy możliwości innego ruchu, poza skokiem. Jeśli natomiast boki są wolne (jak wyżej na samym dole), możemy przemieszczać się między różnymi elementami budowli, bez potrzeby skakania. Wystarczy, że wejdziemy na bloczek z prawej strony i przesuniemy się w prawo, a wylądujemy na tym samym poziomie po stronie lewej. Otrzymamy wtedy szansę na przepchnięcie bloczka i wskoczenie po upragniony lek.

Pobierz Trauma Ted za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 10/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button