Furgonetka.pl – chwal kuriera swego, możesz mieć gorszego!

Często macie styczność z przesyłkami kurierskimi, odbierając je we własnym domu albo nadając do sporej ilości adresatów? Możecie bawić się w śledzenie każdego pakunku z osobna, ale jeśli nie macie na to ani czasu, ani sił, aplikacja mobilna o nazwie Furgonetka.pl służy pomocą. I co najważniejsze – znakomicie sprawdza się na co dzień!

Program opisywany w tym wpisie został stworzony głównie z myślą o osobach, które zamawiają kurierów dla swoich klientów i każdego dnia zmuszeni są do bycia na bieżąco z lokalizacją nie jednej czy dwóch przesyłek. Nie zmienia to jednak absolutnie faktu, że z Furgonetka.pl korzystać może również przysłowiowy Jan Kowalski, zamawiający sobie coś od czasu do czasu w sklepie internetowym.

Czym właściwie jest wspominana apka? To mobilne narzędzie, dzięki któremu wyśledzicie każdą nadaną przesyłkę kurierską. Interfejs Furgonetka.pl jest na tyle prosty, że wprowadzenie numeru danego pakunku zajmuje kilka sekund, a sprawdzanie jego aktualnej lokalizacji – jeszcze mniej. Niestety, do korzystania ze wszystkich funkcji oferowanych w programie wymagane jest założenie konta. Nie dla każdego może być to jednak konieczne.

 Tak jak pisałem, z programu Furgonetka.pl powinni być zadowoleni głównie ci, co kurierów zamawiają. Dlaczego? Bo nie tylko mogą tutaj być na bieżąco z każdym wysyłanym przez siebie towarem, lecz także dostają okazję do ekspresowego rozpoczęcia nowego zlecenia. W jaki sposób? Już spieszę z wyjaśnieniami.

W górnej, lewej części ekranu głównego znajduje się przycisk. Korzystając z niego, możemy wezwać do siebie kuriera i zakupić usługę spełniającą nasze oczekiwania. Wybieramy gabaryty przesyłki, wagę, a następnie zaznaczamy najtańszą dla nas opcję i… gotowe. Płatności dokonujemy online i czekamy na kogoś, kto odbierze towar. Prościej się już nie dało i bardzo dobrze. W końcu nikt nie lubi przesadnie komplikować sobie życia.

apki1

Jeśli chodzi o inne ciekawe opcje oferowane w Furgonetka.pl, warto wspomnieć również o dodawaniu przesyłek poprzez skanowanie kodów kreskowych oraz o polskojęzycznym interfejsie. Od pierwszego uruchomienia nie sprawia on najmniejszych problemów, tak więc można go tylko chwalić i nic poza tym.

Apka z tego wpisu jest darmowa. Znajdziecie ją w Google Play, Windows Marketplace oraz AppStore (link poniżej).

icon
Furgonetka - nadawanie paczekFURGONETKA SP Z O O SPOLKA KOMANDYTOWAUtilitiesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button