Oh My Heroes! – świetna produkcja multiplayer

Oh My Heroes!Oh My Heroes! To bardzo sympatyczna i dość prosta gra typu hack and slash, gdzie liczy się spryt, współpraca z innymi graczami, a także taktyka.

Dawno, dawno temu w pewnej krainie panował pokój i ogólne szczęście. Ludziom żyło się dobrze. Niestety pewnego dnia z nieba spadły magiczne kryształy pełne niesamowitej energii, które dawały ludziom możliwość odradzania się, o nazywamy w grach po prostu respawnowaniem się. Tak oto zaczęły się niesamowite walki.

Tak, dobrze przeczytaliście – współpraca z innymi graczami, ponieważ jest to gra multiplayer, w której to po prostu konkurujemy z innymi. Wszystko odbywa się w czterech trybach gry. Deatmatch, Team Deatchmatch, King of the Hill oraz Capture the Flag.

Nasze zadanie to oczywiście zdobywać jak najwięcej punktów drużynowo lub osobno – zależnie od trybu rozgrywki, który sobie wybierzemy. Po wyborze czekamy na innych graczy, lecz ci mogą dołączać do nas także podczas rozgrywki.

Do dyspozycji otrzymujemy także pięć postaci, z których każda charakteryzuje się innym sposobem ataku i wytrzymałością. Można oczywiście za drobna opłatą kupić kolejne.

Sterowanie odbywa się za pomocą przycisków – prawo, lewo, skok i uderzenie. Właściwie niczego więcej tutaj innego nie potrzebujemy.

Gra to także mnóstwo upgradeów oraz power-upów, które są rozrzucone po mapce i poukrywane w różnych miejscach. To oznacza naprawdę mnóstwo zabawy, tym bardziej, że nie gramy z komputerowymi przeciwnikami.
Ocena: 9/10
Bawiłem się świetnie!

Za darmo w Google Play.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button