Bubble Shoot – skuteczny i darmowy sposób na nudę

Szukasz gry nieskomplikowanej, a jednocześnie potrafiącej skutecznie zabić nudę? W takim razie na pewno powinieneś zainteresować się  bardzo ciekawą produkcją Bubble Shoot, którą postaramy się jak najlepiej przedstawić w tym wpisie.

Na początku trzeba nieco napisać coś o samych zasadach gry Bubble Shoot. Nie są one jednak bardzo skomplikowane, ponieważ nasze główne zadanie polega po prostu na niszczeniu kolorowych baniek.

W jaki sposób to się odbywa? Otóż na dole ekranu znajduje się swego rodzaju urządzenie wystrzelające kolorowe bańki. Jak nietrudno się domyślić, aby zniszczyć rząd baniek tego samego koloru, należy w niego uderzyć odpowiednią bańką. Na przykład: niebieską w niebieską, a żółte w żółte.

W sumie autorzy opisywanej przez nas gry oddali użytkownikom ponad 180 poziomów. Jest to naprawdę spora ilość, której nie sposób przejść z jednym zamachem, a to oznacza, że Bubble Shoot spokojnie można uznać za produkcję idealną dla tych, co nie lubią typowych „pięciominutówek” idealnych na przejażdżkę autobusem miejskim.

Na pewno nie można też zapominać o innym atucie gry stworzonej przez RunnerGames, a mianowicie o dość ładnie wyglądającej, choć nie bardzo nowoczesnej czy trójwymiarowej, oprawie graficznej.

Co ciekawe, przejście całej produkcji Bubble Shoot nie jest jednoznaczne z jej odinstalowaniem, jak ma to miejsce w innych aplikacjach tego typu. A wszystko dlatego, że w grze z istnieje możliwość śrubowania własnych rekordów i zdobywania gwiazdek za dobre wyniki.

Warto wspomnieć też o tym, że w grze opisywanej w tym wpisie udostępnione są dwa tryby rozgrywki. W jednym z nich bańki przesuwają się w dół planszy, a my nie możemy dopuścić do tego, by dotknęły dolnej konstrukcji poziomu, natomiast w drugim kurczy się cała plansza.

Na koniec jeszcze jedna istotna wiadomość – Bubble Shoot dostępny jest w Android Markecie zupełnie za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button