Journey of Magic – gra slotowa od polskich programistów

Lubicie grać w jednorękiego bandytę, ale wolelibyście nie tracić przy tej zabawie swoich ciężko zarobionych pieniędzy? Wbrew pozorom, jest to możliwe. Wystarczy pobrać na swój telefon nową grę rodem z Polski, którą w Google Play znaleźć można pod nazwą Journey of Magic. Gotowi na hazardową przygodę  w magicznym, baśniowym świecie?

Journey of Magic to gra, która ma w sobie dwie cechy, które w produkcjach mobilnych bardzo cenię i lubię. Pierwsza z nich – zabawa slotowa. Gra w jednorękiego bandytę fascynuje mnie od lat. Nie pieniądze grać jednak nie zamierzam, dlatego zawsze decyduję się na wydawanie jedynie wirtualnej waluty.

Drugą wspomnianą cechą jest niezbyt skomplikowana, lecz wciągająca fabuła. W polskiej grze opisywanej w tym wpisie nie gramy bez sensu na slocie, dopóki nie stracimy wszystkich żetonów. Każdy zarobiony przez nas złocisz jest nagradzany punktami doświadczenia. Te pozwalają nam na awans na wyższe levele. Dostępna jest również dla graczy mapa, którą przemierzamy wraz z lepszymi poziomami. Jak dla mnie to świetny pomysł na pozbycie się monotonii.

W Journey of Magic nie brakuje opcji mikropłatności. Wcale nie trzeba jednak z nich korzystać, by dobrze się bawić. Stracone żetony można po czterech godzinach czekania odzyskać. A jeśli ktoś nie jest cierpliwy? Cóż, musi za to zapłacić. I to dosłownie.

Journey of Magic do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button