Battle Bears Fortress – niebezpieczne misie w akcji

Jeżeli misie kojarzą Wam się przede wszystkim- przez lub dzięki bajkom – bardzo łagodnie, bez dwóch zdań nie graliście w produkcję o nazwie Battle Bears Fortress, którą pokochało już kilkanaście milionów graczy z całego świata.

W Battle Bears Fortress stajemy przed szansą dowodzenia jednostką misiów, którzy walczą ze złym czarnoksiężnikiem o to, by ich las był nadal spokojnym miejscem. Rozgrywka standardowa – wszystko odbywa się tak, jak w większości gier typu castle defense. Tylko że główni bohaterowie zupełnie inni, co z pewnością przyciągnęło nie tylko mnie.

Do dyspozycji mamy w grze dwa tryby rozgrywki. Możemy spróbować swoich sił w kampanii bądź też zdecydować się na grę wieloosobową. Osobiście polecam na samym początku tryb dla jednego gracza, a dopiero później zabawę w sieci. Nikt z nas nie lubi przecież być upokarzany publicznie, nawet w grach, prawda? ;)

Podobnie jak bohaterowie, także i bronie dostępne w Battle Bears Fortress są niezwykle specyficzne. Takich przeciwników i wieżyczek, jak w grze z tego wpisu nie znajdziecie nigdzie indziej. Wierzcie lub nie, ale tak jest naprawdę.

Na koniec słówko o oprawie wizualnej. Battle Bears Fortress prezentuje się – według mnie – bardzo dobrze. Bajkowa stylizacja pasuje do gry i cieszy oko. Dźwięki nie są na najwyższym poziomie, lecz skutecznie umilają czas spędzony nad grą.

Battle Bears Fortress do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button