Spikey’s Bounce Around – uwolnić motyle!

Spikey, kolczasta kuleczka o dość ponurym wyrazie twarzy, potrzebuje Waszej pomocy. Chce uwolnić motyle więzione w słoikach, ale nie ma zmysłu taktycznego, który by mógł mu w tym pomóc. To jak, zrobicie coś, by Spikey osiągnął sukces?

Spikey’s Bounce Around to gra podobna do Angry Birdsów. Z tą różnicą, że tutaj nie przychodzi nam niszczyć świnek, a uwalniać skrzydlate owady kolczastą piłeczką. Może i nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale możecie wierzyć, że zabawa jest przednia! Naprawdę.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali dla nas pięćdziesiąt leveli o zróżnicowanym poziomie trudności. Początki – jak zwykle – są banalne. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej. Szczególnie, jeśli chce się każdą planszę przejść na co najmniej trzy gwiazdki.

Nasz kolczasty przyjaciel na każdym levelu napotyka na różnego rodzaju trudności przy uwalnianiu motyli. Nie myślcie więc sobie, że ukończenie całej gry zajmie Wam mniej niż godzinkę. Niektóre z przeszkód zabijają kolczatkę, inne – pozwalają się od siebie odbijać, co raz jest przekleństwem, a raz sporym ułatwieniem.

Spikey’s Bounce Around zrobił na mnie pozytywne wrażenie, jeśli chodzi o jej wygląd i efekty dźwiękowe. Testując grę, ani przez moment nie miałem ochoty jej wyłączyć czy uruchomić odtwarzacz muzyki. Myślę, że nawet najbardziej wybredni gracze będą zadowoleni. Oczywiście, mogę się mylić – dlatego dajcie znać w komentarzach ;)

Spikey’s Bounce Around do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

/ 5. Ocen:

Zakłady bukmacherskie

Back to top button