Horoskop – sprawdź, jak będzie wyglądała Twoja przyszłość

Wiele osób w naszym kraju przyznaje się do czytania horoskopów. Niektórzy swoją przyszłość sprawdzają niemal codziennie, a inni robią to tylko sporadycznie, przy okazji przeglądania jakiegoś ostatnio kupionego czasopisma. Jeżeli Ty również należysz do wielbicieli horoskopów, to na pewno powinieneś zainteresować się programem stworzonym przez M3roving, który bliżej przedstawimy w tym wpisie.

„Horoskop” należy do tego typu aplikacji, w których nie ma żadnych dodatkowych funkcji czy świetnie przygotowanej oprawy graficznej. Jest w nim bowiem po prostu to, co ma być, i tyle, albo – jak kto woli – aż tyle. W końcu co aplikacja tego typu powinna oferować swoim użytkownikom?

W opisywanej przez nas aplikacji możemy znaleźć wszystkie znaki zodiaku, które przedstawione są na przejrzyście wyglądających obrazkach.

Program oferuje przede wszystkim codzienny horoskop ogólny przygotowany dla każdego z dwunastu znaków. Dodatkowo, co na pewno spodoba się szczególnie przedstawicielkom płci pięknej, narzędzie studia M3roving oferuje też tygodniową prognozę miłosną pozwalającą nam na sprawdzenie przyszłości związanej ze sferą uczuciową.

Niestety, „Horoskop” z racji tego, że nie posiada wielu funkcji, nie ma raczej też większych wad. No może poza wspomnianą już przez nas oprawą graficzną, która naprawdę wygląda – potocznie mówiąc – dość paskudnie.

Z drugiej strony warto jednak pamiętać, że opisywana przez nas produkcja nie służy do tego, by korzystać z niej non-stop (nie ma takiej możliwości, nawet gdyby bardzo się chciało to osiągnąć). Grafiki nie możemy więc zaliczyć do ogromnych minusów aplikacji, lecz musieliśmy we wpisie zwrócić uwagę na ten problem, żeby później nie można było powiedzieć, że nie ostrzegaliśmy ;)

„Horoskop” można pobrać z Android Marketu. Jest udostępniony za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button