Moje Wypieki – najsłodsza polska aplikacja

Szukacie pomysłu na słodkie, wysokokaloryczne smakołyki pełne czekolady, lukru i innych rożnego rodzaju dodatków? Bez wątpienia najwięcej ich znajdziecie w polskiej aplikacji Moje Wypieki, którą jakiś czas temu wypuściła na mobilny rynek Dorota Świątkowska, najpopularniejsza polska blogerka kulinarna.

Dorota Świątkowska może pochwalić się blogiem, na który każdego dnia wchodzi ogromna rzesza miłośników kulinariów. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się ona na to, by treść swojej witryny udostępnić również osobom korzystającym z internetu w smartfonie. W końcu jest ich coraz więcej, a prognozuje się, że za kilka lat stanowić będą większość wśród wszystkich internautów.

W programie Moje Wypieki znaleźć można przepisy na wiele różnego rodzaju słodkości. Poza wyśmienitymi ciastami z owocami czy czekoladą, autorka aplikacji oferuje też pomysły na desery domowej roboty – biszkopty, pralinki, a nawet pyszne i ochładzające lody.

Blisko 1000 pyszności podzielonych jest w aplikacji na kilkanaście kategorii tematycznych. Znajdziecie w niej, między innymi, coś na Walentynki, Halloween, Tłusty Czwartek, Wielkanoc oraz Boże Narodzenie. Dzięki temu nie musicie przeszukiwać wszystkich przepisów udostępnionych na blogu, by znaleźć to, co przyda Wam się na konkretną okazję. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednią kategorię i gotowe! ;)

Co poza samymi przepisami oferuje opisywana aplikacja? Na pewno wspomnieć warto o tym, iż pozwala ona tworzyć listy zakupów, dzięki którym będąc w sklepie, kupicie wszystko, co niezbędne do przyrządzenia wybranego przez Was dania. Dobrze, że autorka pomyślała również o możliwości udostępniania konkretnego przepisu na Facebooku czy Twitterze, a także dodawaniu przepisów do kategorii „Ulubione”, co może niekiedy zaoszczędzić sporo czasu.

Program Moje Wypieki dostępny jest w AppStore za darmo. Jeżeli zatem lubicie dla siebie i swojej rodziny upichcić coś pysznego, jak najbardziej powinniście pobrać ją na swoje iUrządzenie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button