Juggernaut Revenge of Sovering – ludzkość Cię potrzebuje!

Żarty się skończyły. Demony zaatakowały ludzkość i chcą doprowadzić ją do zagłady. Ostatnią nadzieją jesteście Wy. Jedyne, co musicie zrobić, by spełnić swoją rolę, to uruchomić Google Play, pobrać z niego grę zatytułowaną Juggernaut Revenge of Sovering, a następnie wziąć do ręki broń i stanąć do walki!

Fabuła Juggernaut Revenge of Sovering nie wyróżnia się zbytnio na tle innych, z którymi mamy do czynienia w RPG-ach na Androida. Pewna kraina, w tym przypadku Haradan, zostaje zniszczona i opanowana przez demony. Sytuacja robi się bardzo niebezpieczna, na szczęście, po słusznej stronie znajduje się jeszcze sześciu dzielnych wojowników nazwanych Skorpionami. To właśnie jednym z nich przyjdzie nam sterować w opisywanej produkcji, a co za tym idzie – tylko jeden dostanie szansę zapisania się w kartach historii ludzkości.

Każdy z bohaterów, którego otrzymujemy do dyspozycji, posiada inne zdolności oraz predyspozycje. Jeden swoje ataki opiera przede wszystkim na magii, natomiast drugi – niczym Robert Burneika – stawia głównie na siłę. Nieważne, którą postać wybierzecie – każdą z nich będziecie mogli w tym samym stopniu modyfikować, dokupując nowy ekwipunek czy skille, a także otrzymacie szansę awansu maksymalnie na 30 poziom doświadczenia.

W produkcji Mail.ru Games pojedynki z napotykanymi wrogami podzielone są na swego rodzaju tury. W każdej z nich musimy decydować o tym, jaki atak zastosujemy oraz zbierać znajdujące się na danym obszarze bonusy (np. złote monety). Ciekawie rozwiązany został system obrony. Tutaj wszystko nie tylko zależy od komputera, czyli tego, jaką siłę posiada nasz wróg, lecz przede wszystkim od nas, a dokładniej mówiąc od tego, z jakim skutkiem uda nam się zakończyć pewną mini-grę.

Do pokonania jest całkiem spora ilość stworów oraz bossów. Na pewno więc nie będziecie narzekać na nudę, grając w Juggernaut Revenge of Sovering. Szczególnie, że sama gra – poza dość ciekawym systemem rozgrywki – posiada też naprawdę ładnie wyglądającą, trójwymiarową oprawę graficzną, jakiej nie powstydziłby się żaden duży producent mobilnych aplikacji.

RPG-ek z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Jest on darmowy, jednak po drodze napotkacie na kilka mikrotransakcji, które wydają się czasem niezbędne do skończenia gry.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button