Mobi Table Tennis – wirtualny mecz tenisa stołowego

Tenis stołowy to gra królująca w osiedlowych świetlicach i salkach szkolnych. Jednak nie jest to łatwy sport jeżeli po obu stronach ma się świetnych zawodowców. Podkręć swoje umiejętności i stań się nowym mistrzem sportowym!

Nextwave Multimedia Pvt Ldt to zespół programistów, którzy stworzyli już sporą liczbę aplikacji na smartfona. Za główny cel obrali sobie pobudzenie w użytkownikach ducha rywalizacji poprzez sportowe zmagania się ze swoim telefonem.

ab549d7e-a1bc-4fef-aff8-1198ca96ea29

Mobi Table Tennis jak sama nazwa wskazuje to mobilna wersja tenisa stołowego, w którego możemy zagrać w dowolnym miejscu i czasie bez potrzeby kupowania specjalistycznego sprzętu. Zasady gry są chyba wszystkim dobrze znane. Najprościej mówiąc chodzi oto aby dobrze odbić piłeczkę, która nadlatuje w naszą stronę. Musimy także sprawić aby przeciwnik – tutaj telefon, nie mógł obronić naszego odbicia. Jeden set liczy 10 punktów.

Sterowanie odbywa się za pomocą dotyku. Palcem trzymamy paletkę i staramy się dokładnie i szybko wykonywać ruchy tak abyśmy byli w stanie odbić piłkę. Uwaga! Nasz wirtualny przeciwnik jest bardzo sprytny i lubi „walić po krawędziach” więc trzeba wyjątkowo się skupić i użyć swojej zwinności. Nie jest to łatwe.

717af2d6-0e93-4f9f-821d-f0cab621a06b

Podstawowa gra składa się z jednego seta. Możemy jednak zwiększyć ją do trzech lub nawet pięciu. Autorzy przewidzieli, że gracze mogą być bardziej i mniej zaawansowani w wirtualnym sporcie dlatego do wyboru są trzy poziomy trudności.

Gra jest dosyć starannie wykonana. Jest to czytelna i prosta w obsłudze aplikacja. Pod względem audiowizualnym gra sprawdza się dobrze.

Ta gra nie należy do łatwych. Trzeba naprawdę się postarać i nieustannie ćwiczyć aby osiągnąć jakiś zadowalający wynik. Fani tego typu gier z całą pewnością powinni ją uruchomić na swoim telefonie.

Ocena końcowa : 7/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button