Hot Air Balloon – baloniku, baloniku…

Znudzeni swoją obecną tapetą w smarfonie? Mamy dla Was ciekawą propozycję. Co Wy na to, by Wasz telefon zamienił się w skrawek nieba, po którym lata niezwykle barwny balon? Jesteście za? W takim razie nie czekajcie dłużej i pobierajcie Hot Air Balloon, o którym jest mowa w tym wpisie.

Hot Air Balloon to nic innego jak żywa tapeta, dzięki której możemy upiększyć wygląd „wewnętrzny” swojego telefonu o naprawdę bardzo ładnie wyglądające tło. Aplikacja opisywana w tym wpisie została stworzona przez Ruslana Sokolovsky’ego. Być może jest to ktoś znany wśród grafików, gdyż stworzona przez niego tapeta wygląda naprawdę niezwykle realistycznie.

No właśnie, realizm to chyba największa zaleta Hot Air Balloon. Latający balon czy niebo szczególnie na telefonach z dużymi wyświetlaczami prezentuje się olśniewająco. Wszystko wygląda tak, jakbyśmy patrzyli na prawdziwe niebo, a nie tylko tapetę.


W opcjach Hot Air Balloon możemy zmienić pogodę, w jaką balonowi przyjdzie latać. Możemy wybrać słoneczną aurę, zachmurzoną i deszczową. Niestety, póki co nie ma możliwości synchronizacji wyglądu tapety z aplikacją pogodową. Szkoda, z pewnością byłaby to duża zaleta.

Autor tapety zwraca uwagę na to, że dzięki wykorzystaniu OpenGL 2.0 i odpowiedniej optymalizacji, wirtualny balon latający po niebie nie „zżera” bardzo dużo baterii. W praktyce nie jest tak kolorowo. Każdy chyba jednak przyzwyczaił się do ładowania smartfona dzień w dzień, prawda? ;)

Hot Air Balloon do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button