Miś Bu na wsi – mobilna gra dla najmłodszych

Jeżeli szukacie aplikacji, którą bez przeszkód będziecie mogli oddać w ręce swoich najmłodszych, Miś Bu na wsi to najlepsza propozycja dla Was i Waszych pociech. Kilka gier w jednej, język polski, zabawne komentarze i zmuszanie do logicznego myślenia – wszystko, czego potrzeba, aby rozwijać umysł małego użytkownika.

Po włączeniu aplikacji, ukazuje nam się polna droga z traktorem na pierwszym planie – od początku wiejsko i misiowo. Klikamy strzałkę w prawo i przenosimy się do świata gier. W darmowej wersji Misia Bu na wsi, dostępne dla nas są jedynie dwie gry: zgadnij kto, oraz stajnia. Jako, że opisujemy grę w pełnej wersji, warto wspomnieć również o kilku innych śmiesznych zabawach: budowanie do budy dla pieska Tobi, zabawa w błocie ze świnkami, prowadzenie gąsek do domu itp.

W stajni przygotowujemy konika na przejażdżkę. Naszym zadaniem jest umycie konia za pomogą gąbki zamoczonej w pianie, a następnie spłukanie za pomocą węża z wodą. Pomyciu przychodzi pora na czesanie. Po każdym dobrze wykonanym zadaniu, Miś Bu informuje nas, czy prawidłowo wszystko zrobiliśmy i instruuje w jaki sposób działać dalej.

Gdy konik jest gotowy, mamy możliwość udekorowania zwierzęcia na przejażdżkę. Kolorowe uprzęże, siodła, asymetryczne fryzury oraz wiele innych ozdób jest do naszej dyspozycji.

Drugą grą dostępną w grze Miś Bu na wsi jest ,,zgadnij kto”. Słyszymy dźwięki wydawane przez wiejskie zwierzęta – naszym zadaniem jest wybranie rodzaju zwierzaka, którego odgłos rozpoznajemy i kliknięcie ikonki z jego wizerunkiem. Jeżeli zrobimy to prawidłowo, drzwi od stajni się otwierają i widzimy wychodzącego zwierza.

Aplikacja zdecydowanie przyjazna dla dzieci, zabawna, kolorowa i ambitna. Polecamy.

Pobierz Miś Bu na wsi za €1,79 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button