Angry Boy – słodka zemsta małego chłopca

7abdb399-02de-448d-a544-f0990f4e4c4cPtaki to piękne zwierzęta. Wydają cudowne odgłosy, które potrafią uspokoić nawet najbardziej zdenerwowanego człowieka na całej ziemi. Jednak jako żywe stworzenia muszą wydalać co niekoniecznie podoba się ludziom. Walcz w okropnymi ptakami!

Wydawcą tej niecodziennej gry jest zespół For Loop Media, który wydał tylko trzy aplikacje na Windows’a Phone. Zły chłopczyk zyskał wśród nich najlepszą opinię.

Angry Boy to gra opowiadająca o losach nieszczęsnego chłopczyka, który musi znosić towarzystwo brudzących ptaków. Jak sama nazwa wskazuje, nerwy naszego bohatera są już na granicach wytrzymałości. Kiedy ptactwo zada bolesny cios, wypróżniając się na głowę chłopaka, ten postanawia się zemścić i zlikwidować wszelkie latające istnienia.

Gra polega na strzelaniu z procy do ptaków, które pojawiają się na planszy. Ptaszki przylatują tylko po to aby zrobić ptasią kupkę i odlecieć w nieznane. Gracz musi wymierzyć w jakiej odległości znajduje się cel i z odpowiednim nachyleniem i mocą strzelić w przeciwnika kamieniem. Za każdego ubitego ptaka czy też za każdą zniszczoną kupkę otrzymujemy punkty. Nie możemy pozwolić aby odchody spadały na nas, ponieważ tracimy życie kiedy jakaś nieczystość nas dotknie.

Do wyboru mamy cztery lokalizację, w których możemy toczyć bitwy. Istnieje także możliwość zmiany pogody na śnieżną czy też deszczową – jako iż są to trudniejsze plansze, gracz uzyskuje więcej punktów. Gdyby komuś było mało, autorzy przygotowali listę osiągnięć , które przy okazji grania można zaliczać.

Podkład dźwiękowy jest bardzo dobry i klimatyczny. Odpowiednio dopasowuje się do sytuacji, przez co gra wydaje się być ciekawsza. Grafika na pierwszy rzut oka wydaje się być ok. Jest po prostu skromna. Jednak duża liczba elementów jest dosyć nieczytelna i rozmazana – a co dopiero kiedy przeniesiemy aplikację na większy ekran!

Fabuła faktycznie jest oryginalna jednak czegoś tutaj brakuje. Czegoś porywającego i wciągającego. Jednym słowem można by ją określić jako : średnią.

Ocena : 6/10

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button